Czy ktoś wie dlaczego producenci płynów do spryskiwaczy uważają, że las pachnie jak denaturat?
#motoryzacja #samochody #pytaniedoeksperta #przemysleniazdupy #plyndospryskiwaczy
Naszło mnie odpowiadając na post @jajkosadzone

Czy ktoś wie dlaczego producenci płynów do spryskiwaczy uważają, że las pachnie jak denaturat?
#motoryzacja #samochody #pytaniedoeksperta #przemysleniazdupy #plyndospryskiwaczy
Naszło mnie odpowiadając na post @jajkosadzone

Zaloguj się aby komentować