@maximilianan Po prostu remont. W wielu blokach do tych przerdzewiałych 50-letnich barierek przymocowane są zresztą betonowe płyty, więc czas najwyższy coś z tym zacząć robić.
@cebulaZrosolu @sierzant_armii_12_malp @MostlyRenegade no spoko, rozumiem xD po prostu mam beczkę, że pewnego dnia wstajesz, a tam ci balkon zajebali xd
Tak, wiem że to ogłaszają wcześniej. Sam miałem pokój bez ściany bo wymieniali kiedyś okna xd