Czy ktoś mógłby polecić jakieś normalne źródło zakupu wieczystej licencji Excela 21 do użytku domowego? Nie wiem nawet, czy w tej chwili są sprzedawane gdzieś jako odseparowany program, czy tylko jako cały pakiet, ale szlag mnie trafia powoli. Klikasz w tych internetowych sklepach produkty o tej samej nazwie, a rozrzut cenowy tragiczny. I kij wie co to za wersje i czy to będzie działać.

#oprogramowanie #it #pytanie
ErwinoRommelo

wieczystych licencji coraz mniej, po co sprzedac raz i potem jeszcze o patche placza, jak mozna dojic abonament co miesiac?

emdet

@goroncy_kartofel o panie, licencja wieczysta w dzisiejszych czasach to brzmi jak jakiś święty grall

goroncy_kartofel

@ErwinoRommelo @emdet No widzę, że są wieczyste dostępne. Tylko jedne po 300 a inne 600. Swoją drogą, abonament to jest dopiero porażka. Potrzebny mi program na pół godziny raz w miesiącu i mam za jedno odpalenie płacić tyle co za cały miesiąc. Wolne żarty...

Bezkid

@goroncy_kartofel W tym abonamencie masz jeszcze 1Tb chmury i inne programy Na g2a ostatnio przegladalem office

https://www.g2a.com/pl/category/office-suites-c2897 jak zalozysz konto microsoft, to na live.com masz darmowego office w wersji online - wystarczy do podstawowych zadan.


ps. Aktualnie masz promocje przy zakupie oznaczonej pizzy giuseppe dostajesz kupon w srodku na dyche - akurat byla promocja w intermarche ze jedna pizza 6 zl to kupilem 5 xD

41efe054-a135-4f17-80ff-3a2b403b2391
konto_na_wykop_pl

Dzięki takiej polityce przeszedłem na Open Office. Trzeba się przestawić bo niby to samo co Excel ale jednak sporo różnic. Produkt MS jest bardziej dopracowany i wydaje się mieć dużo większe możliwości ale OO dla 90% użytkowników byłby wystarczający. Ale to tylko moje zdanie.

Marchew

@goroncy_kartofel Dla domowych zastosowań proponuję LibreOffice. Początki bywają różne, trzeba się przyzwyczaić. Płacenie kilkadziesiąt złotych miesięcznie za Offica którego użyjesz 30min w miesiącu to nieporozumienie.

Zaloguj się aby komentować