Czy ja jestem upierdliwy i tylko mnie wnerwia, że zasrani Amerykańce nie potrafią zrobić 30 sekundowego riserczu i odkryć, że meteor, co spowodował zagładę dinozaurów, walnął w Jukatan nie zaś gdzieś w las liściasto- iglasty na północy Ameryki Północnej jak to pokazali w "65"?