Czemu ktoś kasuje moje dodane znaleziska z odpowiednim takiegm i kategorią? Jak zawsze jest moje te same prucie się - dlaczego nie ma powodów kasowanie tylko znika bez śladu i tyle. Czemu tak boicie się Konfy jak coś z niej daję, że ktoś usłyszy coś niewygodnego? Zawsze moje tematy znikają jak uderzają w Her Tuska lub są konfiarskie


Niezła manipulacja, bo ludzie niech sami sobie wyrabiają zdanie o tych sprawach i weryfikują czy coś jest prawdą lub nie - konfairzy jakoś nikt nie pozwał za ich rewelacje o tusku? A czemu - może dlatego, że to prawda?


Nie pytam tutaj lewicowych użytkowników tylko moderatorów - dlaczego tematy moje znikają jak dotyczą negatywnie PO? I zawsze jak dotyczą PO lub są powiązane w jakikolwiek sposób z konfą kontra PO (PO czyli członka komunistycznej w zasadzie - EUROPEJSKIEJ PARTI LUDOWEJ) ?

Komentarze (19)

Mnie też kasowali wpisy i znaleziska.

Dopuściłam się tylko kilku manipulacji i zaraz ma spadać bo co?

Bo niedopowiedziana i zmanipulowana prawda jest niewygodna?

@bojowonastawionaowca Ile razy już to robiłem i co było - i zawsze jest to samo. Wystarczy przeczytać moje tematy takie same poprzednie - tutaj kasują bez niczego jak temat niewygodny. Już dawałem screny z braku powiadomień do skasowanych tematów i co? I jest stale to samo.

A jak sprawdzisz, to czekam na DOKŁADNY CYTAT w konferencji prasowej Tuska potwierdzający te słowa: "Niemcy według Tuska są ofiarami 2 wojny światowej razem z Polską"


Tak dobrze Ci idzie wyszukiwanie i kopiowanie materiałów Konfederacji, że bez większego problemu będziesz w stanie to znaleźć

@tom-hetman bardzo dobrze. Wszelkie kłamstwa i manipulacje mają być kasowane. Jak napiszę, że Twoja siostra opierdala gałę kosmitom, to też każdy ma sobie wyrabiać na ten temat zdanie i oceniać czy to prawda? No nie!

Dlatego jawne kłamstwa i manipulacje mają być kasowane, niezależnie kto i z jakiej partii je rozsiewa.

@tom-hetman jaki Tusk Jakich ich? Człowieku masz paranoję, serio. Przecież napisałem Ci ogólnie, bez żadnych konotacji. Jesteś już tak skrzywiony, że nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy. Wszędzie ten Tusk Cię prześladuje...

@tom-hetman może to kolejny fejk? Udowodnij, że ktoś usunął prawdziwą nie trolującą, prawidłowo otagowaną informację. Założę się, że trolowałeś. Jak już napisałem, masz paranoję, więc to zaburza twój osąd, i publikujesz fejki, byle tylko atakowały tego na punkcie kogo masz obsesję.

@Modrak No tak, to na pewno fejk że każda treść jest tylko treść przeciwko PO jest kasowana.


Hjejto po prostu to jakaś świta peowska tutaj jest moderacją.

Zaloguj się aby komentować