Czemu ci konserwatyści tacy są...
#polityka #bekazkonfederacji


Czemu ci konserwatyści tacy są...
#polityka #bekazkonfederacji


@Sweet_acc_pr0sa
jezeli molestowal i zostanie mu to udowodnione- chuj mu w dupe,niech gnije w pasiaku jak najdluzej.
Ale na razie uwazam,ze mimo wszystko powinien normalnie funkcjoniwac w zyciu spolecznym.
Kto ma z kobietami do czynienia ten wie,ze nie cofna sie przed niczym zeby czlowieka zniszczyc,albo chociaz oczernic.
A one lubia robic z siebie pokrzywdzone ofiary...
Zaloguj się aby komentować