Cóż za piękny trolling ruskich onuc i antysemitów z #konfederacja w wykonaniu Marcina Reya.
Czapki z głów, Marcinie! ( )

Przeklejam całość z jego SM, a filmik na końcu wpisu:

Byłem na spotkaniu braunatnej Konfederacji Korony Polskiej w Gliwicach w ubiegłą sobotę i pod koniec zabrałem głos podsumowując, co usłyszałem przez poprzednie dwie i pół godziny smęcenia „o bezpieczeństwie Polski”. Poprosiłem o potwierdzenie, czy dobrze ich zrozumiałem. Innymi słowy, strollowałem ich na żywo. Nadal jestem zdziwiony, że mi pozwolili wziąć mikrofon.

Zwracając się do posła Andrzeja Zapałowskiego zapytałem panelistów, czy potwierdzają, iż według nich żydowskiej władzy w Kijowie wojna jest na rękę, gdyż depopulacja z Ukraińców stwarza wolne miejsce dla osadnictwa Żydów, którzy prędzej czy później zostaną wygonieni z Izraela przez Arabów.

Lucynę Kulińską spytałem, czy potwierdza ona swoją tezę wyrażaną wcześniej, że Ukraina może wykorzystać dostarczaną z Polski / przez Polskę broń przeciwko Polsce właśnie, w ramach uzgodnionego z Berlinem ukraińsko-niemieckiego IV rozbioru Polski.

Posła Włodzimierza Skalika z kolei zapytałem, jak ocenia tezę prezentowanej na spotkaniu książki „Polska czy Ukropolin czyli Polska Palestyną Europy” niejakiego ambasadora Krzysztofa Balińskiego, według której naszym krajem nie Polacy, a podstawieni polskojęzyczni Żydzi i Ukraińcy, a nieraz ukraińscy Żydzi czy tam żydowscy Ukraińcy.

Przedstawiam nagranie, którego wyciąłem od początku mojego pytania do końca konferencji, czyli wraz z odpowiedziami panelistów. Jeśli jesteście upartymi masochistami, łatwo odszukacie całość nagrania i odsłuchać od początku, ale ostrzegam: jest tego trzy godziny i będzie to ciężkie przeżycie. Zgrałem to też dlatego, że jest możliwość, że po dzisiejszej publikacji dotrze do nich w końcu, że ich zrobiłem z balona i zdejmą swój film z kanału „Chrobry Szlak”.

Chyba tylko Andrzej Zapałowski mnie rozpoznał, ale zachował zimną krew. Odpowiedział dosyć mdłe, bo akurat się obudził – w czasie konferencji kilkukrotnie zasypiał. Niedobudzony Zapałowski potwierdził jednakowoż, że rozważał na poważnie teorię „Nowej Jerozolimy” (narracja lansowana od kilku lat przez kremlowskie źródła, ale Zapałowski sam nie wie, co łyka ani skąd), chociaż w odpowiedzi mu się plątała Trzecia Jerozolima z putinowską koncepcją Trzeciego Rzymu w Moskwie.

Andrzej Zapałowski mi już tę koncepcję przedstawiał podczas spotkania „pojednawczego” kilka lat temu, do którego nas zobowiązał sąd. Było to obok Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie Andrzej Zapałowski jest profesorem i kierownikiem Zakładu Polityki Bezpieczeństwa. Zanim zrezygnował z pozywania mnie, opowiedział mi wtedy o tej koncepcji podmiany Ukraińców na Żydów z Izraela, nawet mi wręczył swój tekst naukowopodobny na ten temat.

Jak ja żałuję, że po powrocie wyrzuciłem wypracowanie profesora Zapałowskiego do kosza… Spytałem go wtedy, dlaczego ci Żydzi opuszczający Izrael mieliby się osiedlać na stepach wschodniej Ukrainy, gdzie życie jest jednak dosyć srogie, a nie u kuzynów na Brooklynie albo w Antwerpii, ale nie uzyskałem odpowiedzi.

Lucyna Kulińska, która wcześniej obwiniała Ukrainę o wszystkie zachorowania na raka w Polsce, z poprzez zatruwanie ukraińskiego zboża, poszła w swoich odpowiedziach najdalej: było o łączeniu kropek i o tym, że w nasz kraj ma polskie ciało, ale „żydlacko-ukraińską głowę”.

Poseł Włodzimierz Skalik potwierdził, że może dojść do wojny polsko-ukraińskiej, jednak bardziej mu chodziło o wojnę domową między Polakami a uchodźcami z Ukrainy. Wcześniej podczas spotkania długo przestrzegano przed zagrożeniem, jakie stwarzają według szanownych panelistów Ukraińcy zamieszkani w Polsce, uzbrojeni w broń przemycaną z ogarniętego wojną kraju.

Poseł Zapałowski gorąco namawiał do występowania o pozwolenie na broń i przypomniał, że broń czarnoprochowa nie wymaga pozwolenia. Tuż przede mną wystąpił Krystian Ruchel, obecnie kandydat w wyborach samorządowych w Oleśnicy, który opowiadał o powszechnym dostępie do broni w USA i podkreślił, że należałoby to wprowadzić w Polsce dla samoobrony, w perspektywie nadchodzącego konfliktu polsko-ukraińskiego.

Aczkolwiek odegrałem teatrzyk, większość publiczności potraktowała moją wypowiedź dosłownie i mruczała z zadowolenia, kiedy dokonywałem hiperboli tego, co wygadywano na tym szabacie antyukraińskich czarownic z Konfederacji Korony Polskiej.

W zasadzie, uczestnik spotkania mógł się dowiedzieć, że Ukraińcy nie wyrzynają jeszcze Polaków w Polsce tylko dlatego, że Putin ich związał walką na wschodzie. Gdy tylko się ta wojna skończy, zaleje nas fala weteranów oszalałych od syndromu PTSD oraz ukraińskiej mafii uzbrojonej po zęby bronią z demobilu.

Przez trzy godziny konferencji o zagrożeniach dla Polski, mowa była tylko o Ukrainie, z przerwą na Światową Organizację Zdrowia i Unię Europejską. O Rosji prawie nic a jeśli już, to w neutralnym świetle. Za stołem prezydialnym stała wystawa z ponad setką rysunków obrazujących sposoby, w jakie Ukraińcy mordowali Polaków podczas rzezi wołyńskiej.

Większość publiki na sali była w wieku emerytalnym, tylko panowie z ochrony, w koszulkach z chanukowymi gaśnicami, byli młodsi i wyglądali nieco groźnie, ale też niezbyt kumato, więc mnie nie tknęli, bo chyba też się nie zorientowali, że podpuściłem ich szefostwo. Jeden mnie nawet przy wyjściu namawiał do podpisania jakiejś wyborczej listy poparcia. Powiedziałem, że muszę się jeszcze zastanowić i grzecznie odmówiłem.

Filmik.
https://www.veed.io/edit/728e845f-d72f-4736-bd80-b48d89003f99/video

#bekazkonfederacji #putinowskapolska #szury #wojna #bezpieczenstwo #polityka #antysemityzm #zydzi #ukraina #rosja
Belzebub

Brauniarze mają gwóźdź w mózgu też mi nowość xD kto nie poznał żadnego takiego na żywo niech żałuje

GordonLameman

Konfederaci to idioci.

idioci, którzy gowno rozumieją i wierzą w każde bzdury, które będą wierzyć w każdą najgłupszą nawet teorie, byleby tylko potwierdzały ich uprzedzenia i brednie włożone im do głowy przez innych idiotów.


kazdy konfederata to żałosny ćwok. Takie są fakty. Dlatego właśnie ci idioci dalej popierają konfederację mimo że oni ich ciągle okłamują.

dez_

@GordonLameman niestety cechą pewnej grupy osób jest nadmierne upraszczanie skomplikowanych zależności i zjawisk. Co gorsza towarzyszy im często przeświadczenie o własnej wyższości intelektualnej.

rebe-szunis

@dez_ Zerojedynkowe myślenie to nadmierne upraszczanie, popadanie w skrajności i niedostrzeganie tego, co jest po środku. Myśląc zerojedynkowo zazwyczaj trudno jest zachować zdrowy rozsądek i znaleźć złoty środek – w końcu nawet najlepsze lekarstwo w nadmiarze może zaszkodzić.¯\_(ツ)_/¯

tankowiec_lotus

@rebe-szunis to brzmi jak pasta

dez_

Przez tych oszołomów zmienia przepisy i utrudnia dostęp do broni normalnym ludziom (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

L4RU55O

@dez_ Obawiam się że brunatni w tym kraju zaczną korzystać z broni jak w USA. Bo skoro można to trzeba korzystać i odwalą jakąś akcję a reszta dostanie po dupie w ramach odpowiedzialności zbiorowej.

Niewiedza_jest_blogoslawienstwem

@rebe-szunis jak Konfa przeważnie szoruje po dnie tak te szury z Konfederacji Korony Polskiej pukają do dna od środka. To jest przerażające, że tak szkodliwe, zaburzone i oportunistyczne środowisko wprowadziło posłów do Sejmu. Ich miejsce to jest w Choroszczy, a nie na Wiejskiej w Warszawie

SpokoZiomek

Może mnie ktoś "zredpillować" na temat tego wysrywu o "Nowej Jerozolimie na stepach Ukrainy"? Skąd się to wzięło, kto za tym stoi i takie tam? Bo uważam temat za tak bezdennie głupi że aż chcę się w niego mocniej zgłębić.

tankowiec_lotus

@rebe-szunis 

W zasadzie, uczestnik spotkania mógł się dowiedzieć, że Ukraińcy nie wyrzynają jeszcze Polaków w Polsce tylko dlatego, że Putin ich związał walką na wschodzie. Gdy tylko się ta wojna skończy, zaleje nas fala weteranów oszalałych od syndromu PTSD oraz ukraińskiej mafii uzbrojonej po zęby bronią z demobilu.

Ukraińcy mają w planach dołączyć do UE, ewentualna napierdalanka z Polakami zdecydowanie im w tym nie pomoże, do tego po wojnie będą mieli multum ważniejszych problemów niż planowanie jakiejś ruchawki w Polsce

Zaloguj się aby komentować