Coś dla miłośników niskiej wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #trypofobia

Coś dla miłośników niskiej wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #trypofobia

Beka z wszystkich którzy mają obsesję na punkcie niskiej wagi. Ja mam stare radziecki rower który mój dziadek kupił kiedy wyszedł z wojska i jeździł na nim całe życie póki stawy mu nie odmówiły posłuszeństwa, jak zacząłem chodzić do szkoły to dziadek mi go dał i jeżdżę na nim do dzisiejszego dnia. Cały stalowy rama koła błotniki, ciężki jak jasne sk⁎⁎⁎⁎syn, ale niezawodny i zrobiłem na nim tysiące kilometrów, a dziadek pewnie setki tysięcy. Jeździłem nim na długie dystanse, zawsze niezawodny a jedyne co miał wymieniane to opony i dętki, a nie nowy osprzęt co 2 lata za miliony szekli xD
@Merenbast Mój aktualny 6kg rumak zrobił już jakieś 50kkm - ostatnio więcej latam gravelem (lekkim ma się rozumieć :D) więc przebieg rośnie powoli. Dwie kasety, z 10 łańcuchów, kilka kompletów klocków hamulcowych. Kilka części jest mających znacznie większy przebieg bo zostały z poprzedniego rumaka - w tym cała grupa di2 z oryginalną baterią. Myślę, że w górach jednak przyjemniej się jeździ na moim ale co ja tam wiem
PS: Na bazie swoich własnych danych z d⁎⁎y - 1kg wagi to podczas godzinnego uphillu gdy jadę tyle ile mogę (moc mniej więcej ta sama) daje około 1 minuty zysku. Wg mnie dużo. Tylko sadła aktualnie nadmiarowego dużo więcej, żeby się masą roweru przejmować - ale były czasy gdy sadła nie było to i części wymieniając wsadzało się możliwie lekkie. Bo teraz to już tylko d⁎⁎a wielka, starość i śmierć, takie życie
@NiedzwiedzBilly i jaki był uzysk gramaturowy z obcinania ile się da z elementów alu?
Przy rowerze z alu ramą, ważącym 12-15KG całe 100gram mniej po cięciach to nie jest śmieszne tylko żenujące.
Choć poznałem sporo kręcących na kole,to na szczęście nigdy aż tak pie⁎⁎⁎⁎⁎⁎ętych
@d.vil nie znam tej serii osprzętu siemano, domniemywam że to osprzęt pod szosówki.
Nie mój temat w każdym razie.
Zaloguj się aby komentować