#conaklaciewariacie ? U mnie kombo dwoch zapachow za ktorymi jakos specjalnie nie przepadam. Jednak razem tworza bardzo fajna mieszanke, ktora nosi mi sie wysmienicie
#perfumy

#conaklaciewariacie ? U mnie kombo dwoch zapachow za ktorymi jakos specjalnie nie przepadam. Jednak razem tworza bardzo fajna mieszanke, ktora nosi mi sie wysmienicie
#perfumy

@pomidorowazupa U mnie drugi test Vertus Silhouette. W klimatach Roja Fetish (Bel Ami nie znam), tylko bardziej owocowy z mniej narzucającą się skórą. Całkiem noszalna wersja, z tym że drugi raz mam niekomfortowe warunki, cały spocony od roboty i nie wiem czy parametry słabe czy ma iso-e, czy może odparowały z potem XD
Zaloguj się aby komentować