Co to jest ? Ta piana/bąbelki przy zółtku.
Zjadłem wczoraj i nadal żyje, ale wolałbym wiedzieć co to jest.
Wzięte na widelec/przekłuwane nadal pozostaje bąbelkowate.
#gotujzhejto #jedzenie

Co to jest ? Ta piana/bąbelki przy zółtku.
Zjadłem wczoraj i nadal żyje, ale wolałbym wiedzieć co to jest.
Wzięte na widelec/przekłuwane nadal pozostaje bąbelkowate.
#gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować