DziwenGURUw Sowie Uniwersum2024-12-03T09:28:26+01:0025Co by tu... XD #perypetiedziwena #gownowpis2514Udostępnij
Dziwen2024-12-03T11:12:47+01:007@entropy_ jesteś gotowy na bardzo gęsty kontent, czy raczej ci dzisiaj odpuścić? XD
entropy_★2024-12-03T12:17:03+01:001@Dziwen nie żartuj xD Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś odemnie xD
Dziwen2024-12-03T12:20:26+01:003@entropy_ zawsze płaczesz o awatar, to myślałem, że tylko postraszę. Kurde. XD
PanNiepoprawny★2024-12-03T12:39:30+01:003To jest profesor z atomówek? Nie wiem czy już kiedyś nie pytałem, bo mam sklerozę.