Ciekawe ile piękny Krzysiu bierze za bycie ruską onucą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji


Ciekawe ile piękny Krzysiu bierze za bycie ruską onucą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji


@Yes_Man braun i b0sak to certyfikowana moskiewska agentura (ordo iuris). Krzysiu szczegolnie przebiera nogami do zostania przystawką pisu. Mam nadzieje ze Mentzen zauważyłem okazję do oderwania się od tego balastu, bo on w odróżnieniu od ww jeszcze skompromitowany nie jest. A poza tym bosak to popluczyna po LPR i giertychu
Zaloguj się aby komentować