Komentarze (11)

@GucciSlav mysle ze maja system wzajemnej podpierdolki tak wryty w leb ze kazdy boi sie ze kolega cie podjebie i idziesz na szafot XD


wiec mentalnosc ciaglego strachu kaze im to robic podswiadomie

@sierzant_armii_12_malp pierdolenie, obrazek stalina/leina w każdej sali za komuny w polsce. To tam wersja hard. JPII u nas z szacunku, a nie strachu i zaszczucia.

PS. Tekst o KK, brzmi dla mnie argumentem ad Hitlerum

@mr_mx JP II to był zwyrodnialec, który tuszował pedofilię, przyczynił się do wybuchu epidemii AIDS w Afryce, chciał żeby zgwałcone kobiety rodziły dzieci swoim oprawcom, i krył potwora jakim była Matka Teresa. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby go szanować, po prostu sobie tego nie wyobrażam.


Jak chcesz ad Hitlerum, to się zainteresuj biskupem Aloiswm Hudalem, albo księdzem Józefem Tiso. Ówczesny papież Pius XII oczywiście nie reagował.

@sierzant_armii_12_malp jest różnica kilkaset lat temu a druga dekada XXI wieku, wychodzi na to że w Korei Płn jest feudalizm pod płaszczykiem ustroju totalitarnego

Zaloguj się aby komentować