Chyba mam jakiś zespół niespokojnych nóg, bo od jakichś dwóch dni dostaję pierdolca jak leżę w bezruchu
#oswiadczenie #zdrowie
Chyba mam jakiś zespół niespokojnych nóg, bo od jakichś dwóch dni dostaję pierdolca jak leżę w bezruchu
#oswiadczenie #zdrowie
@Sahelantrop a @smierdakow już nie musi? cholerny świat białorycerzy, najlepiej zostawić chłopa samego z problemem, bo chłop
@smierdakow jeśli masz zespół niespokojnych nóg, mam dla ciebie radę: zapisz się na kursy tarantelli (tańca). może nie pomoże ci na zdrowie, ale będziesz miał respekt na sycylii
Zaloguj się aby komentować