@chwastyodkuchni myślisz, że jest to coś co spowoduje, że choć trochę zbliżę się do Twoich wędlin?
Pytam o opinię, bo mam w planach taki zakup.
#jedzenie #kiciochpyta
@chwastyodkuchni myślisz, że jest to coś co spowoduje, że choć trochę zbliżę się do Twoich wędlin?
Pytam o opinię, bo mam w planach taki zakup.
#jedzenie #kiciochpyta
@razALgul Tak, wędziłem dawno temu i w beczce, tylko jest to o wiele bardziej czasochłonne, mniej powtarzalne plus nie w każdą pogodę będziesz mógł. Oglądałem ostatnio ceny wędzarni elektrycznych i muszę powiedzieć, że od pandemii strasznie ceny poleciały w górę. Jednak jeśli masz jakieś skile do robótek ręcznych to sam bym robił.
@razALgul Tu fajny dymogenerator https://allegro.pl/oferta/powermat-generator-dymu-do-wedzarni-zadymiarka-wytwornica-wedzarnia-16552706138
Do tego jakaś grzałka elektryczna ze sterownikiem na temperaturę i w rozsądnych pieniądzach można zrobić samemu.
Zaloguj się aby komentować