Chodzą za mna te dwa przygłupy od misji na zostanie strażnikiem i pewnie juz zostaną ze mna do końca gry #gothicremake


Chodzą za mna te dwa przygłupy od misji na zostanie strażnikiem i pewnie juz zostaną ze mna do końca gry #gothicremake


Jakiś skrypt nie zaskoczył.
Ja tak przegapiłem rozmowę z jednym npc i potem poszedłem do drugiego zakończyć zadanie.
ten normalnie mi dziękuje za załatwienie sprawy a bezi do niego "do widzenia" i nic dalej się nie dzieje.
Dopiero w dzienniku zobaczyłem że sporo rzeczy porobiłem a żadnego wpisu nie dodało.
wczytałem zapis sprzed pół godziny i pomogło
Zaloguj się aby komentować