@Randy_Robinson I szturchanie lasek, które mają choć trochę klasy ale w przeciwieństwie do ciebie ja nie czuję potrzeby by się tym chełpić, bo może dla ciebie, ale dla mnie to żaden splendor. Normalna sprawa w świecie nawet przeciętnych ludzi, że nie muszą się stręczyć na tinderze i pukać z frustracji najbardziej wyliniałych szlaufów. Prawdziwy Alberto Tomba junior z ciebie - król kurwa oślej łączki, gratulacje, otrzymujesz świadectwo z czerwonym paskiem w szkole dla dzieci specjalnej troski. Klasa - to coś, co spędza ci sen z powiek bo dobrze wiesz - wszak pośrednio sam się do tego przyznałeś a nawet dałeś tego przykład - że ty takowej nie posiadasz. Do kotów też coś masz? Jakaś kolejna fobia, coś na miarę Star Wars? Powiało grozą, chronić królową bo kapitan jebaka nadchodzi. Weź chłopie dorośnij bo narażasz się na śmieszność. Co robiłeś czego nie robiłem ja? Jesteś fizolem i to ma mi imponować? Mhm, widzę takich na codzień w moim zakładzie, tzw. kołchozie i ciężko z tej tłuszczy wyłuskac kogokolwiek wartościowego. A jak już się taki trafi to ręczę, że nie jest takim zakompleksionym bucem jak ty.
To jest ten Randy co siedzi na kominie? Ło, kawał chłopa, normalna sprawa bo to w końcu zapaśnik, nie jakiś tam połamany suchoklates. Ech, bardzo trudno było rozpoznać Micky`ego, karkołomny wyczyn, wygrałem coś?
"nigdzie nie napisałem, że wyglądam jak grecki bóg. skąd ty to wziąłeś?"
No nie wiem, może stąd? Sugestia była całkiem oczywista. https://www.hejto.pl/wpis/pamietam-jak-kiedys-mi-ta-sylwetka-imponowala-dzis-wydaje-sie-mierna-swoja-droga