moderacja_sie_nie_myje2023-10-18T06:43:45+02:005Przepracował czy tyle miał wpisane? Bo, że przynajmniej połowę przespał na dyżurze to pewne.
Fletcher2023-10-18T11:32:26+02:005@moderacja_sie_nie_myje No ale musiał na tym dyżurze być, pod telefonem. Nie spał we własnym wyru tylko w jakimś pokoiku z rozkładaną wersalką. Na pewno 115h nie robił obchodu ani nie operował, ale nadal 115h to trochę dużo, nie uważasz?