bori★2026-06-21T06:58:31+02:001@100mph Swoją drogą fajna ta nasza sieć energetyczna, taka bogata, za dużo prądu jest
bartek555★2026-06-21T07:18:46+02:003@100mph dlatego jutro przyjezdza do mnie 23,5 kWh magazyn. Wlasnie przez takich bandytow jak ty
100mph2026-06-21T07:44:17+02:002@bartek555 spokojnie, wchodzi nowe rozporzadzenie to bedziem wylaczac tez takim jak Ty 🥰
Nemrod2026-06-21T07:52:18+02:004@100mph Ja ci Boguś mówiłem: tylko off-grid. Uja mi wyłączycie, bo sam wyłączyłem! Ale nie, podpisał umowy z Tauronem a potem płacz, że mu wyłączają.
100mph2026-06-21T07:57:48+02:005@bori @bartek555 I na co wam te panele byly? Kiedys paneli nie bylo i prund byl tani. Potem zescie nakupowali paneli i prad zezdrozeliscie!
jakub-krol2026-06-21T08:17:17+02:001@100mph https://youtu.be/g1KpEQlxHnI?is=ZhsiC0ubEN2C5aKd tak się jedzie z panelarzami u @suseu
bartek555★2026-06-21T09:53:56+02:000@100mph ja jesscze nie zalozylem, hoduje w garazu. Mam nadzieje, ze sie rozmnoza przez paczkowanie