@Bjordhallen ok, jak chcesz ładne pęknięcie to spróbuj: - piec w 200 stopniach (lepiej w 220) - zwilżyć chlebek po włożeniu do garnka i przykryć pokrywką - po 20-30 min zdjąć pokrywkę - jak nie masz pokrywki to wstawić naczynie z wodą do piekarnika aby go zaparować
Skórka za szybko soe upiekła w stosunku do reszty ciasta, przez to nie pękło tak ładnie tylko poszło bokiem.
Co do cięcia, to ja preferuje ciąć nie przez środek, a w 1/3 - ładniejsze ucho wychodzi. Albo w krzyżyk 😁
Zaloguj się aby komentować