ErwinoRommelo★2024-06-19T02:45:09+02:003i ani spać ani się za cos wziasc bo wtedy to już calkowicie nici ze spania…
GrindFaterAnona2024-06-19T12:43:45+02:001@bartlomiej_rakowski współczucia. ja mogę się obudzić i o 9 rano i iść dalej spać
Opornik★2024-06-19T03:10:16+02:002@bartek555 boomerek znowu się za wcześnie położył spać i teraz się telepie po internetach #starosc
Opornik★2024-06-19T03:25:27+02:001@bartek555 Aaaaaw, nie przyy ludziach! Czekoj, w Korei teraz 10:22, nie gonią do roboty?