@festiwal_otwartego_parasola Warto dodać kontekst. Amerykanin dostał wpierdol, bo mu za wesoło było. To najbardziej polski news, jaki ostatnio czytałem.
Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia, gdy 37-letni Amerykanin wsiadł do tramwaju razem ze swoimi znajomymi. Według ustaleń funkcjonariuszy grupa rozmawiała i była w dobrych nastrojach, co nie spodobało się jednemu z pasażerów.
"Mężczyzna podszedł do grupy osób i nagle dwukrotnie uderzył w głowę 37-latka, który stracił przytomność i upadł na ziemię, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń barku" – informują policjanci.
Zaloguj się aby komentować