kopytakonia★Gruba rybaw Hydepark2024-12-24T09:35:56+01:004Będę robił sałatkę, życzcie mi powodzenia. #swieta #gotujzhejto49Udostępnij
kopytakonia★2024-12-24T10:25:06+01:001@Byk no gdybym zrobil z majonezem dla normalnych ludzi to by nie jadła xd
kopytakonia★2024-12-24T10:31:00+01:001@Byk poczułaby, bo ten weganski jest taki mdly w porównaniu do normalnego