bartek555★Liderw Architektura2024-06-06T10:29:50+02:008Bartek deweloperski. Epilog. 🫡 #budujzhejto #budownictwo #architektura #budowadomu810Udostępnij
Lubiepatrzec★2024-06-06T11:05:57+02:002@bartek555 zakładaj tag i jedziemy z tematem. Proponuję #bartekdeweloperski ¯\_(ツ)_/¯
Half_NEET_Half_Amazing2024-06-06T13:36:20+02:000@bartek555 chce ci się w to bawić? w c⁎⁎j trudów i znoju a kaskę mógłbyś przeznaczyć na zakup akcji/etf/obligacji
bartek555★2024-06-06T13:55:01+02:000@Half_NEET_Half_Amazing tak,nie. I co ja na tych obligajach zarobie xD 10%?
Half_NEET_Half_Amazing2024-06-06T14:06:07+02:000@bartek555 a co z etf i akcjami? wybrałeś najsłabszy składnik portfela 10% to i tak dobra cena jak za nic nie robienie no i nie zapomnijmy o procencie składanym
bartek555★2024-06-06T14:37:33+02:002@Half_NEET_Half_Amazing mam akcje, ale nikt kto sie na tym nie zna profesjonalnie nie gra krotko, wiec to jest plan emerytalny co najwyzej, a ja chce cos robic i zarobic duzo i szybko
voy.Wu★2024-06-06T22:34:27+02:001 @bartek555 a ja chce cos robic i zarobic duzo i szybko a nie da się na tych statkach jakiegoś extra cargo zabierać? na przyład z Kolumbii czy z Maroka