Ban na 7 dni na platformie gdzie można nawoływać do spalenia tęczy na palcu zbawiciela. A nie, przepraszam, nie nawoływać tylko mówić, że koszt spalenia jej to 100 zł. Można też nawoływać do ludobójstwa, ale nie r0sjan.


Można też grozić śmiercią, ale tylko tym o lewicowych poglądach.


#polityka

ebc74190-3cbd-4374-8064-c7e646e8a689

Komentarze (13)

aerthevist

@maximilianan chwalisz sie banem za hejt?

maximilianan

@aerthevist tak. Nie żałuję niczego. Czemu nie hejtowac naczelnych hejterow RP?

aerthevist

@maximilianan bez wzgledu na to kogo dotyczy wypowiedz, taki styl wypowiedzi sprawia ze nie różnisz sie od tych ktorych hejtujesz. A chwalenie sie banem za bluzganie w sieci jest słabe.

maximilianan

@aerthevist masz prawo mieć swoje zdanie

aerthevist

@maximilianan Ty rowniez tylko nie zapominaj o tym ze "jak Cie widza tak Cie pisza".

PanWibson

@maximilianan

1. Hatfu na Konfe

2. Porównując Twój post, do posta berkowicza, to ja się nie dziwie, że dostałes bana. Trochę za dużo przestrzenii dałeś emocjom. Jego post, jeżeli chodzi o sposób wypowiedzi, w miarę ukrywa właściwy nienawistny przekaz. Smutne, że szuje nie mają odwagi mówić wprost, tylko chowają się za słowami. Wykorzystując przy tym nasze demokratyczne prawa, którymi tak gardzą.

maximilianan

@PanWibson daj spokój, mówienie "ja do niczego nie namawiam, ale podpalenie to jak za darmo" to jest namawianie.

Rozpierpapierduchacz

@maximilianan ja to wiem, ty to wiesz, ale za słówka go nikt nie złapie

maximilianan

@Zarieln co to za komentarze XD

American_Psycho

Nie schodź do jego poziomu.

jan-marian-waleczny

Farciaru, ja mam od dawna bana u tego podczłowieka🤷

lechaim

Na x się nie pisze, tylko czyta

Zaloguj się aby komentować