AirbagGruba rybaw Hydepark2024-04-19T09:12:52+02:0052Bagno #łaś #lesnapracbaza #pracbaza5214Udostępnij
Airbag2024-04-19T09:30:54+02:002@moll oby. W tym roku mam świeże uprawy tylko na podmokłych siedliskach więc powinny się przyjąć. Zeszłoroczne lato zmasakrowało nam posadzonego świerka
SzwagierPrezydenta2024-04-19T09:25:37+02:006Kiedyś znalazłem się w podobnym miejscu tylko latem. Jak ruszyły na mnie komary to aż się ciemno zrobiło. Nie polecam
yoowki2024-04-19T12:38:21+02:001@Airbag długo woda stoi? U mnie są piękne olsy gdzie czasem przez cały rok stoi woda, lubię się tam szlajać wczesną wiosną i pozną jesienią jak już nie ma tych małych krwiopijczych sukinsynów.
yoowki2024-04-19T13:11:22+02:000@no to jeszcze nie ma pewnie tragedii z pozyskaniem. U mnie dali sobie spokój i zrobili rezerwat bo żaden sprzęt do zrywki nie dawał rady😅