Aż się boję w jakim stanie przyjedzie moja paczka. Od dwóch tygodni UPS na Okęciu mnie zwodził, że przesyłka czeka na zwolnienie z odprawy celnej, a teraz się dowiaduję, że zmaterializowała się w Kolonii ( ‾ʖ̫‾)
PS. Przesyłka "express"
#kurier #gownokurierka #ups


