cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-04-02T17:08:48+02:0030Ale się dzisiaj nachlam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pijzhejto3015Udostępnij
cebulaZrosolu2024-04-02T17:13:32+02:004@deafone ale co się oszukiwać? Mi chodzi o smak, woda nie smakuje jak piwo :)
Chunx2024-04-02T17:21:52+02:002Pamiętaj by się odpowiednio nawadniać by kac był gładki jak pięty noworodka
Eazy-e2024-04-03T01:09:35+02:003Tez ostatnią zacząłem ją kupować (23 dni bez alko) i o ile kiedyś te 0% były dla mnie ohydne, tak teraz nawet smakują