winiucho2025-06-06T19:30:05+02:004@zjadacz_cebuli odzwyczaiłem sie od tych sosów, o ile w tej wersji są jak najbardziej pożądane to w rollo i w bułce wszystko ma smak sosu.
FriendGatherArena2025-06-06T18:37:41+02:008@winiucho tortille sobie wez do tego, bez tortilli sie nie najesz
winiucho2025-06-06T19:26:49+02:004@FriendGatherArena brzuszek mam pełny, teraz jakiś nektar by się przydał