Admin rosyjskiego kanału Telegram "Trinadcatyj" który zresztą gdzieś tam służy w okolicach Chersonia w rosyjskiej armmii, to wygląda jakby się miał rozpłakać. Jego płacz to miód na moje uszy, bo to kawał ch*ja. Wybaczcie za moją wulgarność, ale jego content polegał m. in. na śmianiu się z zabijanych cywili