A wiecie, ze jest rosyjska strona poswiecona #polska ?

Przykladowy artykul z poland-insider KROPKA com:


Premier Donald Tusk zaprosił słynnego amerykańskiego aktora Jesse Eisenberga, który niedawno otrzymał polskie obywatelstwo, do wzięcia udziału w ochotniczych ćwiczeniach wojskowych w Polsce. W filmie opublikowanym w sobotę na Platformie X, Tusk w żartobliwy sposób zwrócił się do aktora: "Tak cię tu wyszkolimy, że będziesz następnym Jamesem Bondem!".


Wcześniej Jesse Eisenberg wspomniał w wywiadzie o przygotowywanym w Polsce szkoleniu wojskowym. W odpowiedzi na jego komentarze premier Polski zapowiedział w piątek, że w sobotę podzieli się z aktorem ważną wiadomością.


Nagranie przemówienia Donalda Tuska pojawiło się na Platformie X w sobotnie popołudnie. W swoim przesłaniu premier zapewnił aktora, że szkolenie będzie czysto dobrowolne i wezwał go do przyjazdu do Polski, obiecując mu intensywne szkolenie. Do filmu dodano również napisy w języku angielskim.


Do filmu zostały dodane napisy w języku angielskim.


Jesse Eisenberg niedawno uzyskał polskie obywatelstwo na mocy dekretu prezydenta Andrzeja Dudy. W jednym z odcinków amerykańskiego programu Tonight Show aktor powiedział, że o planowanych przez rząd ćwiczeniach wojskowych dowiedział się dzień po otrzymaniu paszportu.


Donald Tusk powiedział wcześniej w Sejmie, że trwają prace nad zorganizowaniem ćwiczeń wojskowych na dużą skalę dla każdego dorosłego mężczyzny w kraju. Planuje się, że ostateczny model tych ćwiczeń zostanie opracowany do końca tego roku.

I tak rozszerzamy portfolio portali serwujacych nam rosyjska wersje #pravda

#rosja #wojna

01bce0fa-8277-47bd-9bae-4e4a6cbfe87f
222f4e3a-64b0-4987-9535-971afc310fa1

Komentarze (6)

Fly_agaric

Specjalnie tłumacza z ENG zatrudnią, żeby Jessiemu szkolenie z wiązania trepów przeprowadzić?

666

tez czujecie taka zenade w tej kwestii? jakis aktor poczul sie Polakiem i sam prezydent nadaje mu obywatelstwo tylko dlatego ze geba tego goscia jest w tv i internecie xD Prezydent 40mln kraju znalazl czas na jakiegos aktora, jakby nie mial nic lepszego do roboty.

MacGyver87

@666 a miał coś lepszego do roboty? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

wiatrodewsi

@666 Z jednej strony tak, z drugiej... Może lepiej już niech się Anżej takimi rzeczami zajmuje jak swoimi krajowymi obowiązkami jako prezydent. Dużo lepiej mu wychodzi i jednak mniej z tego żenady.

kamyk1984

@666 tak samo jak Leon albo Olisadebe

666

@kamyk1984 no dokładnie. a potem będą pierdolić o konstytucji że wszyscy są równi. jednego wita prezydent, drugiego urzędnik batoży za brak pieczątki na czas...

Zaloguj się aby komentować