A pamiętacie już ubranych gotowych do boju
#wojna #rosja #ukraina

A pamiętacie już ubranych gotowych do boju
#wojna #rosja #ukraina

Niektórzy ukrofile serio tak myślą jak Giertych. I to jest zjebane i niebezpieczne.
Ale wręcz TAK SAMO ZJEBANE a niebezpieczne owszem mniej - ale nie aż tak mniej by to traktować spokojnie - jest to,że zwolennicy PO i nawet niektórzy lewacy - prawie cała ta #neuropa to popierają typa który jest wskrzesicielem (bo twórcą to nie) Młodzieży Wszechpolskiej. Tej samej Młodzieży Wszechpolskiej w której zaczynał taki Krzysztof Bosak na przykład. Krzyś ich przeraża,Romek już nie... Do tego Giertych to były koalicjant Kaczyńskiego. Typ który wprowadzał w szkołach mundurki. I on niby jest teraz zwykłym liberałem ? Merde.Gówno. Fanatyk który teraz nienawidzi Kaczyńskiego,ale wciaż fanatyk wywodzący się z opcji przy której " #zero #ziobro to lajtowy typ.
Zaloguj się aby komentować