6 824,59 + 13,75 + 12,01 + 16,69 + 14,17 = 6 881,21

Witajcie truchtaczki, truchtacze, biegaczki i biegacze!


W tym tygodniu cztery biegi ode mnie, tym razem głównie przeważało easy.


W środę jeden jedyny akcent, 10x600m na przerwie 2 minut, jak na trening robiony solo wyszło mi całkiem fajnie, docelowe tempo na 600-tkach to tempo 10k, wybrałem tempo z najszybszej dyszki w 2024 roku i nawet się udało utrzymać, dobrze jest


W piątek wieczorny long, same nudy na pudy, ale na tym ma to polegać, podziwiałem jak koniki pod Tauron Areną sobie tuptały przed Cavaliadą.


W sobotę w południe easy z koleżanką, idealnie, bo na słoneczko i kilka km przegadane bardziej niż przebiegnięte, w towarzystwie czas leci jak z bicza strzelił!


W niedzielę za to ciekawa okazja do integracji grupowej, rozbieganie "Dwóch Kopców", no genialny pomysł, zrobiliśmy z Cichego Kącika Kopiec Kościuszki i następnie Piłsudzkiego, a później zlot do Parku Decjusza i dawaj troszkę wałami nad Rudawą, spoko


I taki to ten tydzień był, kilka biegów, ale dłuższych, z kilometrażu zadowolon jestem!


Udanego tuptania Wam w nadchodzącym tygodniu oraz jak zawsze ZDROWIA!

\o/

Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu

#sztafeta #bieganie

25b4d035-7870-4b90-96c2-04c3c9cd0f58

Komentarze (2)

mordaJakZiemniaczek

10x600m to już gruba robota, najs

pluszowy_zergling

@mordaJakZiemniaczek No, tempo się udało utrzymać, ale robienie takiego treningu solo jest "niezaprzyjemne", ostatnie rundy to już na "łobożełojezu"

Zaloguj się aby komentować