6 + 1 = 7


Tytuł: Hokus Pokus: Różowa Pantera

Developer: Wanderlust Interactive

Wydawca: Ravensburger Interactive Media

Rok wydania:: 1988

Gatunek: point and click

Użyta platforma: Steam Deck

Ocena: 8/10


Świetny dubbingi humor, gościnnie jedna piosenkę śpiewała Natalia Kukulska. Poziom trudności - średni jak dla mnie. kilka razy przeoczyłem jakiś przedmiot i długo błądziłem i traciłem powoli cierpliwość.

Polecam odpalić przez ScummVM - zero problemów na nowszych systemach


https://16bit.pl/download.php?uuid=hokus_pokus_pink_pc_67859d37e829d&title=hokus%20pokus%20pink

#gamesmeter

#gry #steamdeck

2279710c-b6e0-418e-a410-4cd73eca7856

Komentarze (12)

Aż mi się przypomniala Różowa Pantera w którą grałem i szokłem kiedy zobaczyłem po ile to dzisiaj chodzi. To najprawdziwszy różowy kruk!

83b33b80-7fb4-4048-8855-840d7046eba8

@SuperSzturmowiec odpowiem Ci tutaj, bo na decku mam odpalonego Dredge na desktop mode i cos nie moge wywolac czatu steam - grałem w obie części, za⁎⁎⁎⁎sta gierka, super dubbing

@Zielczan a czemu nie w normalnym trybie? jakieś problemy są?

no i pytanie 2.

Czy w grze upływ czasu wymusza na nas jakieś szybsze działanie bo patrząc na gamepleje jakiś tam licznik jest.


Widzę ze jednak nie dla mnie te ciągłe pływanie statkiem i łowienie

@SuperSzturmowiec bo to Dredge z Epica, więc nie mogłem go natywnie odpalić. Próbowałem przez Heroic Games Launcher, ale pokazywało, że startuje i potem się crashowało, najpewniej jakiś problem z appka epic games

Zaloguj się aby komentować