40°C?
To tylko propaganda producentów klimatyzacji.
Taras sam się nie zrobi.
Tylko miękkie faje narzekają. 😎
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe

40°C?
To tylko propaganda producentów klimatyzacji.
Taras sam się nie zrobi.
Tylko miękkie faje narzekają. 😎
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe

Zaloguj się aby komentować