@Byk właśnie mam rolkę BW w Minolcie załadowaną. A inna rolka kolorowa idzie dziś na wywołanie. Wyciągnięta z Elikona 35C. Debiutancka. Ciekawe czy cokolwiek wyszło, bo straszny hebel ten aparat (° ͜ʖ °)
@Byk ramkuje i czasami skany w czarno- białe. Ale chciałbym też kiedyś samemu skanować a to już trochę wykracza poza mój budżet (chociaż 2 tygodnie temu zamówiłem 8 rolek w Rollei więc sam nie wiem czy jestem normalny 🙃i nie powinienem przestać biadolić).