Komentarze (6)

d_kris

@Mikuuuus co się tam dzieje? Słyszałem że Ukraińcy się wycofują. Wpadli w jakieś okrążenie?

kodyak

@d_kris jakaś grupka kacapow się przebiła do sudzy (kacapskie miasto) ale generalnie nic nie wiadomo oprócz tego że ruskim się spieszy i naciskaja i rozpierdala ja już swoje miasto

szukajek

@d_kris https://www.youtube.com/watch?v=eQ-rVk02GgM to nie okrążenie ale kontrolowane wycofanie sie:x

beetroot

@d_kris Ruscy odcieli zaopatrzenie, Ukrainy wycofują się z Kurska. Jedna strona twierdzi, że na spokojnie się wycofują a druga, że robią tam Ukraińcom jesień średniowiecza. Jak było okaże się później.

beetroot

@szukajek jak gówno wpadnie w wentylator i będziemy siedzieć w okopach to właśnie taki kanał chcę oglądać piekąc kiełbaski nad ogniskiem i popijając harnasia. Będziemy heheszkować z ruskich na osłach, tekturowych czołgów i upośledzonych kacapów wpadających w zasadzki.

Fly_agaric

Ile się dało to zezłomowali, ale i tak szkoda.

Zaloguj się aby komentować