Zdjęcie w tle
mariusz_buzianocnik

mariusz_buzianocnik

Kompan
  • 13wpisy
  • 29komentarzy
Chciałbym tylko pożalić się jak Netia SA jest beznadziejnym dostawcą usług telekomunikacyjnych. Uznali, że jeśli podałem w wypowiedzeniu umowy, że rozwiązuję umowę o identyfikatorze XXX-YYY-222 i podałem w nawiasie, że dotyczyła ona usług "internetowych i telewizyjnych", to miałem na myśli, że wypowiadam tylko część umowy, zostawiając usługi mobilne. Dowiedziałem się o tym dostając fakturkę za usługi, z których nawet nigdy nie korzystałem (wcisnęli mi te ich "usługi mobilne" telefonicznie 2 lata temu, zapewniając, że oni mi podeślą kartę SIM i jak będę kiedyś potrzebował, to sobie użyje, ale ogólnie to spoko luz, żadnych opłat nie będzie). Reklamację w tej sprawie mi odrzucili. Podesłałem tę sprawę do Prezesa UKE, może uda się coś ugrać. Już nie chodzi o te pieniądze, bo mogę im wysłać te je*ane 80zł (za 2 miesiące oczywiście, bo o przedłużeniu umowy na mobilne dowiedziałem się dopiero po pierwszej fakturze xD), ale wkurwia mnie jak ktoś wykazuje się takim brakiem dobrej woli i rucha mnie bez mydła.
9c01d595-f55d-4056-ac4d-60b3d54ba5ee

Zaloguj się aby komentować

Czy powstał już jakiś agregator treści z serwisów streamingowych, w którym mógłbym zapłacić abonament i mieć dostęp do większości filmów? Netflix i HBO GO ostatnio gówno oferują, a oba subskrybuję. Co wpadnę na pomysł, że obejrzalbym jakiś film, okazuje się, że nie ma go ani tu, ani tu. Chciałbym nie piracić, ale czasem się zwyczajnie nie da.
Rastablasta

Chyba jeszcze nic takiego nie ma. Też bym się chętnie na coś takiego pisał. Kwestia czasu kiedy powstanie taka internetowa "kablówka", bo za dużo się tego robi by za wszystko płacić. Netdlix, hbo, Amazon, Apple tv, Disney... Bla bla bla... Kilka ładnych stów żeby wszystko móc pooglądać.


Jedyne co dobre, to że netflixem można się na legalu dzielić i ciąć koszta.


Inna sprawa to regionalizacja dostępnych seriali, filmów i programów - my jesteśmy traktowani po macoszemu z dostępnością, tak jak było z Mandalorianina chociażby (chciałeś obejrzeć to musiałeś piracić)


Dejcie nam internetowo kablówkie! Uje ppazerne!

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
To co Reddit, a właściwie /r/wallstreetbets odwalił, to jest piękne. Takie utarcie nosa grubym rybom z Wall Street - szczególnie ich płacz teraz, że tak nie wolno, że nie można, że to nie fair. Używali od lat tych mechanizmów, żeby zarabiać na wykorzystywaniu szemranych technik, a teraz wielki "zonk", gdy okazało się, że "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".
f4ca0c75-bf8a-4f86-9bc1-842c70096730

Zaloguj się aby komentować