Zdjęcie w tle
DzielnyToster

DzielnyToster

Mocarz
  • 27wpisy
  • 51komentarzy
  • 5obserwujących

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub
cc9371bc-9afd-44f3-b61f-7029dd9c18f8
lavinka

@end-stage-capitalist A to u ciebie mieszka jakiś klan parówkożerców, u nas tylko te rozwiane foliówki, które wiatr wywala z ażurowych wiatek śmietnikowych (za rzadko odbierają śmieci i zawartość kontenerów czasem wyfruwa).

0
ElGecko

@lavinka Jak już śmietnik i foliówki, to gdzie jest chleb zawieszony na śmietniku "dla zwierząt"? I wystawione przy śmietniku duże gabaryty (fotele, muszle klozetowe, materace), które czekają na wywóz za tydzień czy dwa?
Jeszcze można by dodać trzepak, tj. klopsztangę.

 

Ale doceniam, że autor pamiętał o kontenerach PCK (na horyzoncie).

0612ad47-ebe8-4e9e-bc12-99dc1f207f9a
0
lavinka

@ElGecko Aaaa, duże gabaryty. U nas wywożą raz na miesiąc. Jak się trafi jakiś remont... jeny, wygląda jakby za chwilę miała tam powstać wiosna cyganów. Teraz jest chyba ze dwadzieścia starych choinek. Oby nikt nie podpalił. Śmietnik dotyka do parkingu, w zeszłym roku zjarały się dwa auta, jedno praktycznie w całości (wybuchło). I jedno drzewo.

1

Zaloguj się aby komentować

Nie podoba mi się ta zmiana na hejto, że na głównej stronie są artykuły a la wykop i trzeba przeklikać, żeby dostać się do "mikrobloga". Mam wrażenie, że od tej zmiany dużo osób przestało korzystać z serwisu. Po co komu to było? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 

#hejto #gownowpis #wykop

DzielnyToster

@bejonse a gdzie jest jakiś wpis albo ankieta z tą mityczna "większością"? I które "dyskusje" trzeba kliknąć, aby dostać się do dyskusji? Bo jak pierwszy raz to zobaczyłem to nie mogłem się połapać i ktoś kto pierwszy raz wejdzie na hejto nie ogarnie, że jest tutaj w ogóle mikroblog.

b59acd2c-bfb9-4cb1-8cec-7e938c6f128d
1
bejonse

Fakt, ta belka przewijana u góry jest z dupy no ale masz duże "dyskusje" koło artykuły i się mibwydawalo, że naturalnie ktoś z mózgiem czlowieka wykmini. Co do ankiety to nie wiem ale prośby o główną jak na wykopie były dużo bardziej piorunowane niż twoja. Ostatecznie przegladasz jak ja na mobilce telefonu a tu na ten czas dużo ponieszane jest

1
DzielnyToster

@bejonse no tak, ja czy Ty to ogarnęliśmy. Ale jakbym tu wszedł na świeżo bez wcześniejszej znajomości hejto, to bym chyba nie znalazł mikrobloga. Myślałbym, że to podróba wykopu bez mirko.

0

Zaloguj się aby komentować

Widzę, że sporo osób prezentuje swoje hobby, więc i ja spróbuję. Kilka lat temu, po rozstaniu z dziewczyną i lekkim zagubieniu w swoim życiu, kupiłem aparat w celach nauki fotografii. Od czasu do czasu zabieram go ze sobą, aby porobić zdjęcia. Głównie zajmuję się portretami, bo one sprawiają mi najwięcej frajdy, ale nie bardzo chcę wstawiać zdjęcia znajomych na portal ze śmiesznymi obrazkami, za to czasem wybiorę i wrzucę jakieś fotki, które osobiście mi się najbardziej spodobały (i o ile to w ogóle się Wam spodoba). Ciężko mi ocenić własną pracę, bo jestem totalnym samoukiem i amatorem, więc ocenę już pozostawiam już do Waszej dyspozycji.

 

Poniższe dwa zdjęcia zrobiłem w 2022 w Manufakturze w Łodzi podczas Light Move Festival.

 

#lodz #fotografia #mojezdjecie #hobby

58050751-fe51-4aaa-8803-98ba5c1863ef
966dde28-11da-4b9f-a9cd-2ac90278b41c
Katie

@NuklearnySzpadel GX80, matryca micro 4/3

 

@DzielnyToster tak w ogóle, bardzo lubiłam tą bajke w dzieciństwie. Obydwie części

1
NuklearnySzpadel

@Katie, a to nie. Myślałem, że coś „standardowego” jak Nikon. Niemniej zostawię dla potomnych - na FB jest strona „Drugie życie obiektywu”. Gość przerabia stare obiektywy pod bagnet Nikona, przez co za niewielkie pieniądze możemy pozyskać naprawdę fajne szkło. Jedynie trzeba się pogodzić z brakiem automatyki.

0
Katie

@NuklearnySzpadel FB nie posiadam, natomiast co do obiektywów to póki co cenie sobie automatykę. Jednak Autofocus moze się przydać jak i dodatkowa stabilizacja (obiektywy Panasonica). Jednak moze pokusze się o kupno jakiegoś taniego manuala, chociaż nie wiem jak to jest z jakością tych "artisanów" i inych podobnych marek

0

Zaloguj się aby komentować

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub