Atomic Heart osiągnęło status złoty i jest w pełni gotowa gra na premierę w XGP 21 lutego.
https://twitter.com/mundfish/status/1618300451145011200?t=omGAnuFnQsbCHGzShLrMUA&s=19
#xbox #xboxgamepass #xboxseriesx #gry

Atomic Heart osiągnęło status złoty i jest w pełni gotowa gra na premierę w XGP 21 lutego.
https://twitter.com/mundfish/status/1618300451145011200?t=omGAnuFnQsbCHGzShLrMUA&s=19
#xbox #xboxgamepass #xboxseriesx #gry

Zaloguj się aby komentować
27 stycznia w XGP - GoldenEye 007.
GoldenEye 007 – Xbox Game Pass Date Reveal Trailer - YouTube
#xboxgamepass #xbox #nintendoswitch #xboxseriesx
Zaloguj się aby komentować
Oglądacie dzisiejszy Xbox Developer Direct? -> https://www.youtube.com/watch?v=4-Et8r1413Y
Macie nadzieje na coś więcej niż zapowiedziane tytuły?
Jeżeli chcecie obejrzeć live z innymi graczami to zapraszam na xboxowo mirkowe disco: https://bit.ly/3fbRSg1
Jeżeli oglądanie eventów Was nie rajcuje, to w czwartek/piątek możecie posłuchać o nim na podcaście #klockast https://anchor.fm/klockast
#xbox #gry #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Dziś Microsoft and Bethesda Developer's Showcase.
Jakie tytuły przewidujecie? Jest potwierdzone, że na evencie nie będzie Starfielda, który własny event będzie miał jakoś wczesną wiosną.
#gry #xbox #microsoft #bethesda #konsole

Zaloguj się aby komentować
Raport finansowy MS.
Microsoft's Q2, 2023 earnings are out:
Xbox hardware revenue down 13%
Gaming down 13%, Xbox content + services down 12%
63.2 million Microsoft 365 consumer subscribers
Windows OEM revenue down 39% and devices down 39%
https://twitter.com/tomwarren/status/1617993386241429505
#xbox #microsoft #xboxseriesx #xboxone #windows

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Najnowszy trailer z gry Age of Empires II: Definitive Edition na konsole Xbox.
Premiera 31 stycznia w Xbox Game Pass.
Age of Empires II: Definitive Edition on Xbox Consoles - Launch Trailer - YouTube
#xbox #xboxgamepass #ageofempires #xboxseriesx #xboxone
@Exodus30 https://youtu.be/mn58hoH-LCo
Gdzieś od 5 minuty jest samo sterowanie a wcześniej jest wspomniane, że można podłączyć normalną myszkę i klawiaturę bez problemu i grać jak człowiek. Padowe sterowanie wygląda dosyć grywalnie ale powodzenia z jakimikolwiek bardziej zaawansowanym sterowaniem armią. Ale dla bardziej casualowego gracza w sumie nie wygląda to aż tak tragicznie.
Zaloguj się aby komentować
Jestem ogromnym fanem wiedźmina, w tym także wiedźmina growego. Ukończyłem wszystkie części wielokrotnie, kilkanaście razy czytałem całą sagę. Powoli kończę Dziki Gon kolejny raz i tutaj rodzi się pytanie. Ciekaw jestem Cyberpunka, taka tematyka także wpisuje się w moje zainteresowania, ale było sporo szumu, że Redzi wypuścili gówniany półprodukt. Trochę czasu od premiery minęło, gra podobno jest załatana. Warto zagrać? Czy czeka mnie tylko rozczarowanie?
Dodam, że gram na Xbox S
#cyberpunk2077 #konsole #gry #xbox
@Shank Przeszedłem Cyberpunka 2077, i moim zdaniem po usunięciu wszystkich błędów to jest świetna gra, aczkolwiek nie tak dobra jak Wiedźminie 3.
Są ku temu trzy główne powody:
Pierwszy to oprawa graficzna - mimo że techniczne lepsza w Cyberpunku, to artystycznie wyrzeźbione krajobrazy w Wiedźminie są nie do pokonania. Tymczasem brudne miasto zawsze będzie brudnym miastem, nie ma tego apelu co przyroda w Wieśku
Druga sprawa to to interkcje z innymi postaciami. O ile w Wiedźminie był miks postaci skrajnie odpychających, neutralnych i czasami sympatycznych, to w Cyberpunku wszyscy są w jakiś sposób odpychający. Atmosfera miasta to atmosfera ciągłych napięć społecznych i zestresowanych, nieprzyjaznych ludzi.
Trzecia kwestią, to w moim odczuciu wątek główny, który sam w sobie nie jest zły, ale prawdziwe arcydzieła znajdziesz w zadaniach pobocznych. W Wiedźminie zarówno wątek i zadania trzymały ten sam ekstremalnie wysoki poziom, tutaj moim zdaniem lepiej wychodzą questy poboczne.
@Shank Pokrótce - warto. Ja jeszcze wstrzymałem się ze swoim przejściem do końca, bo poczekam na nowe DLC, przy którym ma pojawić się jeszcze ulepszona policja. Wtedy pewnie już domkną wątek Cyberpunka jak należy, wszak zrezygnowali z więcej niż jednego rozszerzenia. Wypuszczą co najwyżej parę patchy po nim i tyle.
Grałam na premierę, bugów było pełno, niektóre śmieszne, inne denerwujące, ale nie żałuję. Historia jest angażująca, miasto pięknie wykonane, muzyka super, niektóre zadania więcej niż super, system walki raczej nie jest wybitny i dopracowany, ale mimo to fajnie się strzela czy naparza z ostrza modliszki. Ale najbardziej podobała mi się relacja, jaką możemy zawiązać z Johnnym (jak i w sumie z innymi, postacie to mocna strona tej gry). Ostatnie sceny są bardzo wzruszające. Jeśli gra jest teraz połatana, to tym bardziej polecam.
Zaloguj się aby komentować
W marcu dostaniemy bonusy za darmo w Forza Horizon 5.
What's more, Playground has sent every Forza Horizon 5 player Ken Block's Hoonicorn Mustang, as well as the driver's racing suit and helmet. The update in March will also add the following:
Player Badge featuring #43
Ken Block-inspired Accolade objectives
Hoonigan cars featured in Festival Playlist events
New Forza LINK chat phrase: "Go fast risk every thang"
Seasonal Championship with the returning 2016 Hoonigan Gymkhana 9 Ford Focus RS RX reward care
Forza Horizon 5 honours Ken Block with tribute video and free content (trueachievements.com)
#xbox #xboxseriesx #xboxgamepass #forzahorizon5
Zaloguj się aby komentować
XBOX Series S/X - retrogamingowe all-in-one
Pewnie część z Was wie o tym jakie możliwości emulacji obecnie daje Xbox Series S oraz X. Obie konsole potrafią emulować praktycznie wszystko do PS2 włącznie, stare Xboxy One, S oraz X także, tyle że bez PS2. Aplikacje pozwalające uruchamianie kopie zapasowe starych gier można znaleźć tutaj: https://discord.gg/xboxemus
Znajdują się one w zakładce retail announcements jeśli linki są aktywne, bądź jeśli nie możecie uzyskać dostęp do linków poprzez wsparcie na Patreonie. Obecnie obrazy można wrzucać na pamięć konsoli (maks 30 gb) albo skorzystać z dysku zewnętrznego sformatowanego do NTFS z odpowiednimi uprawnieniami (discord, zakładka: app-guides). Do uruchamiania gier z PS1 potrzebna wam jest kopia BIOSu konsoli umieszczona w folderze aplikacji Retroarch, tak samo jak BIOS PS2 w aplikacji XBSX2. Jak to działa? ŚWIETNIE, gry z PS2 są bez problemu skalowane do 4K i wyglądają bardzo dobrze, to samo ma miejsce jeśli chodzi o gry z PSP. Każdemu fanowi retrogamingu polecam, gra warta świeczki i w dalszym ciągu nie zablokowana przez MS. Pamiętajcie tylko, że deweloperzy zalecają instalacje apek na osobnym koncie MS i nie udostępnianie klipów oraz zrzutów ekranu poprzez przycisk na padzie. Konta takie mają tymczasowo blokowaną możliwość korzystanie ze sklepu MS.
#retrogaming #xbox #konsole #retroarch

Zaloguj się aby komentować
W związku z tym, że w dniu jutrzejszym Developer Direct Xboxa otwieram nitkoankietę:
#xbox #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Co tam dzisiaj grane będzie?
U mnie Guild Wars 2, w końcu odblokowałem wystarczająco slotów na postacie by stworzyć każdą klasę i nareszcie mogę pograć łowcą
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) piu piu z łuku
#gry #cotamdzisiajgrane #xbox #ps5 #pcmasterrace #mmorpg

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze grafiki skin Isaaca Clark z Dead Space w Fortnite.
#gry #deadspace #fortnite #pcmasterrace #xbox #playstation #nintendoswitch


Zaloguj się aby komentować
Macie jakąś stronę gdzie można podejrzeć wersje limitowane padów do X Klocka (np. Wiedzmin 3, Minecraft, Halo itede)
A najlepiej linki do miejsc gdzie można takie kupić. Mam na razie pad biały z series S, czerwony, 1 zamówiony z designlaba i chyba przydałby się 4 np do wormsów.
#xbox
@Terraformowany_Kabaret Może tutaj? https://www.windowscentral.com/xbox-one-controller-list
@Terraformowany_Kabaret https://consolevariations.com/brands/microsoft tutaj są praktycznie wszystkie wersję konsol i oficjalnych padów
Zaloguj się aby komentować
Ikaruga za free ze sklepu xbox.
Trzeba dodać do konta przez VPN z Argentyny.
#darmowegry #xbox

Zaloguj się aby komentować
15 lutego rozpoczyna się sezon 2 w COD MW2. Poza nową mapą czy trybie rankingowym dodadzą też znany tryb Hardcore z poprzednich odsłon
#xbox #callofduty #xboxseriesx

Zaloguj się aby komentować
siemano bambury, siemano kocury, co tam dzisiaj grane? My z Gerwantem zlecenia dla prostego ludu pracującego pod Novigradzkich wsi dzisiaj robim #dziendobry #gry #wiedzmin3 #cotamdzisiajgrane
#xbox #ps5 #pcmasterrace

@Libra Jak Anno 1800 to tylko ze Spice it Up ( ͡~ ͜ʖ ͡°) :
https://www.nexusmods.com/anno1800/mods/5
I ostrzegam, wciąga jak bagno, szczególnie ze wszystkimi dodatkami
Zaloguj się aby komentować
Witam szanowną społeczność #hejto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Razem z kolegą @Poroniec zapraszamy serdecznie na drugi odcinek Klockastu!
Miało być w poniedziałek rano, ale może ktoś woli pobrać sobie audio na spotify i słuchać offline w pracy więc puszczamy wcześniej
Czy Starfield pojawi się w tym roku? Jak grało nam się w High on Life? Co słychać w studiach Microsoftu? Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej czekają na Was w drugim odcinku Klockastu!
Jesteśmy dostępni na wielu platformach, ale jeżeli nie możecie znaleźć nas na swojej ulubionej platformie podcastowej to dajcie proszę znać i postaramy się ogarnąć temat!
Na kolejny odcinek zapraszamy już w piątek - po środowym pokazie Microsoft Direct!
#klockast <- tag do obserwowania/blokowania
#podcast #xbox
#xboxgamepass
#pcmasterrace
#tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
W następnym tygodniu w Diablo 2R rozpocznie się testowanie aktualizacji 2.6 i zapewne wtedy poznamy nowe słowa runiczne. Bardzo dobrze, że rozwijają D2 mimo, że niedługo wychodzi D4.
#xbox #diablo

Zaloguj się aby komentować
Chcę pierwszy raz w życiu ograć Star Wars Knights of The Old Republic ( ͡° ͜ʖ ͡°) wątpliwość dotyczy platformy, jaką powinienem wybrać. Do dyspozycji pozostaje:
macbook / laptop z windą
xbox one s
jest jeszcze PS5, ale ono raczej odpada z oczywistych względów. Macie jakieś porównanie pomiędzy wersją PC (na Steamie widziałem spoko promki) a tym, co jest dostępne na xboxa? Generalnie wolę grać na konsolach, ale jeśli np. dzięki modom jestem w stanie zwiększyć jakość rozgrywki o milion procent, to wybrałbym grę na kompie. Jaka wersja będzie najbardziej grywalna w 2023?
#starwars #xbox
Zaloguj się aby komentować