A na takie coś ostatnio trafiłem w mieście. Ktoś kilka rodzajów takich obrazków szprajuje w mieście i w sumie to niby wandalizm, ale całkiem mi się podoba

A na takie coś ostatnio trafiłem w mieście. Ktoś kilka rodzajów takich obrazków szprajuje w mieście i w sumie to niby wandalizm, ale całkiem mi się podoba

Zaloguj się aby komentować
Hej
Ktoś się orientuje o co chodzi w tym graffiti?

Zaloguj się aby komentować