Goal.pl jak zwykle w formie
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #goalpl

Goal.pl jak zwykle w formie
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #goalpl

Zaloguj się aby komentować
Cykl życia trenera reprezentacji polski.
1. (po ogłoszeniu) w sumie spoko, na pewno gorzej nie będzie
2. (po 3 meczach) nie no chlop sie musi wkręcić, poustawiać ich, poznać. dajmy mu czas
3. (po 6 meczach) eh, tu by guardiola nie pomógł
4. (po 8 meczach) dobra siwy chyba pora spierdalać, ja bym ich lepiej poustawiał
5. (po turnieju) jest gorzej niż było, ten chłop sie do 3 ligi nie nadaje
6. wyjebanie trenera
Wczytano etap pierwszy. Witamy na pokładzie panie trenerze
#heheszki #mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Trener nawet fajnie wypadł na konferencji, nie obyło się jednak bez populistycznych wypowiedzi, nie aż tak bardzo jak u siwego bajeranta.
Przy kilku pytaniach pokazał, że dziennikarze nie muszą mieć z nim łatwo, ale mam nadzieję, że dadzą mu pracować.
Jeżeli rzeczywiście będzie pełnoprawnym pracownikiem PZPN, czerpmy z jego doświadczenia garściami. Choć mam wątpliwości czy np. taki Probierz będzie współpracował...
Skoro już się stało to niech Santos osiąga sukcesy, trzymam mocno kciuki!
Osadzać będziemy po kilku meczach.
Tylko naprawdę... niech dziennikarze zamknął mordy z mejwenami na czele.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Wtorek bez średnich opinii dwóch łodzian wprost z uniwersum polskiej piłki jest dniem straconym.
Na tapecie Fernandu Szantosz i jego wybryki.
https://www.youtube.com/watch?v=yPIBZQ7IgAA
#tetrycy #reprezentacja #pilkanozna #goalpl
Zaloguj się aby komentować
Trener Santos po dwóch kolejkach Ekstraklasy i jednej konferencji.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Uwaga, przewiduję przyszłość! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za parę miesięcy któryś z dziennikarzy sportowych napisze, że "Fernando Santos nie miał pojęcia z jak słabymi piłkarzami przyjdzie mu pracować."
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Fernando Santos i jego reakcja na pytanie o grę Polski na MŚ
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Jako słynnego Polaka wspomniał Chopina, a liczyłem na Jana Pawła 2.
#reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Jak słyszę Kulesze to myślę, że Santos zna więcej słów po Polsku niż on sam xD #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy cieszysz się z wyboru Felipe Santosa na selekcjonera reprezentacji Polski?
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Prawda jest taka że chłopa i tak pewnie wyjebią przy pierwszej lepszej okazji jak zacznie za dużo mówić o tym co się dzieje wewnątrz #reprezentacja #mecz #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Jak usłyszałem, że "od dzisiaj jestem Polakiem" to, aż musiałem sprawdzić czy to nie łysy z FIFA (tfu) tam się włączył.
Dziennikarze jak zawsze w formie. Zawsze na prezentacji i konferencjach przedmeczowych można się spalić że wstydu lub też przejść maraton z zażenowania.
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Ja tam się tego portugalczykowi nie dziwie, jakby jakaś firma zaproponowały mi kabanosowe zgrupowania z ich nieograniczoną ilością też bym się skusił. #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Dziennikarz: Czy oglądał Pan mecze reprezentacji Polski na Mundialu i jak ocenia ich styl?
Fernando Santos:
#mecz #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Ale skisnął po pytaniu o grę Polski na mundialu xDDDD
#reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Jak wyśmiał typa z meczyków i w sumie nasze występy na mundialu xD
#reprezentacja #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Czarkowi chyba mieszkanie zalało
#mecz #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
siwy bajerant 2: electric boogaloo
xD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować