Zaloguj się aby komentować
Zielony głupek znów dał popis swojego niedorozwoju. Zgłosił mi film ze swojego kanału i podał się za onaninste. Oczywiście są w komitywie i nic z tym nie zrobi, ale zgłoszenie wzajemne poszło. #kononowicz #bekazkosno

Zaloguj się aby komentować
Celny komentarz. Pięknie z plastiku ekocfel szuflował normalny posiłek
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
30.03.2023
Czwartek na warsztacie
Dzieńdobry*3, wprawdzie nie dostaliśmy dziś tak szumnie zapowiadanych lajtów spod sądu w Białymstoku, ale za sprawą nieoczekiwanego wątku cały odcinek wyszedł przyzwoicie - od początku:
1. WSW zamiast lajta z Białegostoku wrzuca na kanał 2 filmy - jeden z sądu, gdzie pokazuje wokandę (MOPR vs Kononowicz, sala 18, godz. 11:00) i twierdzi że zgodnie z zapowiedziami złożył swoje dokumenty do założenia Kononowi sprawy, oraz drugi spod komendy na Bema, gdzie ma składać zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej przez ww.
2. Ciszę w eterze przerywa Barnej, który przyjeżdża do warsztatu u Rybiego na wymianę oleju w Saabie i zrobienie paru innych rzeczy, więc z tej okazji odpala lajta z warsztatu - gratka dla fanów wątku motoryzacyjnego i nie tylko, bite 2 godziny soczystej mechaniki i na dokładkę godzina kontrolnego patrolu po Warszawie, czy aby na pewno wszystko jest na swoim miejscu (w mieście i w Saabie). Już od podniesienia Saaba na podnośniku Barnej przejmuje inicjatywę i samodzielnie odkręca śruby, zdejmuje koła, dokonuje przeglądu zawieszenia, spuszcza stary olej, wlewa nowy, wymienia filtr, trochę sapie na mocowanie nadkoli jakimiś blachowkrętami i kurwi gnijące MacPhersony z tyłu - ogólnie wchodzi do warsztatu jak do siebie, dyryguje robotami, buja się jak brygadzista na zakładzie i regularnie trenuje Rybiego i kumpla jak opiekun warsztatów szkolnych uczniaków w technikum albo zawodówce samochodowej.
Cały serwis wypełniony jest typowymi grubo ciosanymi dowcipasami, wzajemnymi docinkami i nawijką Barneja o właśnie wykonywanych pracach albo mechanicznymi ciekawostkami ze starych samochodów - warto wspomnieć expose nt. płukanek silnika, mechanik z Mokotowa jest (delikatnie mówiąc) nieprzychylnie nastawiony do tych zabiegów, uważa je za zbędne albo wręcz szkodliwe czynności które może i wypłukają nagary z zaworów, ale mogą się one nanieść w różne zakamarki silnika, np. w jakieś smarowanie panewek i poczynić szkody w eksploatacji. Do tego ciśnie po preparatach do czyszczenia wtryskiwaczy i całościowo wyśmiewa trend na płukanie.
Ogólnie polecam lajta na piątkowy wieczór z 4-pakiem, mimo oficjalnego braku spożywania Bociana przez aktorów można poczuć klimat starych lajtów z zajezdni - przy okazji dowiadujemy się, że Saabina ma obecnie przejechane 271k km, w momencie kupna było to 227k.
3. W ramach rozjeżdżenia Saabiny z nowym olejem Barnej snuje się przez godzinę po Warszawie i smaruje swoje przemyślenia na różne tematy - dalej kontynuuje temat zasadności płukanek, ciśnie po Piotrku za sytuację w którą się władował i jednocześnie nie może się pozbyć wrażenia że to kolejna wkrętka z jego strony, porusza temat Szkolnej i opowiada własne perypetie prawne z Kononowiczem, ale głównie rozwodzi się na tematy ogólnosamochodowe. Podtrzymuje pomysł lajta żeglarskiego na Mazurach, jak tylko zacznie się sezon.
4. Wieczorem Barnej zasiada do wieczornego lajta z domu i na dobry wieczór przynosi sobie miskę barszczu białego, który ugotowała mu Elka z wkładką ze wczorajszego mięsa - cała micha wchodzi gładko jak nowy olej do Saaba, więc herbatka na popitkę i zaczynamy karuzelę wątków, ale zasadniczo na stabilnym poziomie emocjonalnym - to etap zdecydowanie zbyt wczesny na typowe barnejozy. Zaczynamy od wątku komputerowego, gdzie chłopecek gada ogólnie o komputerach i poszczególnych komponentach, następnie przechodzi do swojego kompa i nawet trochę gada o grach (jak na gracza w swoim barnejowym stylu przystało nie lubi nowości, bo go wkurwiają), później wskakuje na tematy gastronomiczne, nie może nadziwić się widzom nagabującym go o Janusza Pijankę, że mają dziwny fetysz oglądania starych pomarszczonych dziadów, ale chyba najdłużej trwa wątek żeglarski. Wilk morski spod Skarżyska fachowym głosem opowiada o tajnikach rzemiosła, o błędach niedoświadczonych i pułapkach czyhających na mazurskich jeziorach na niedoświadczonych żeglarzy, nawija z takim zacięciem, jakby zaraz miał napuścić wody do wanny i puszczać papierowe łódeczki. Potem włączają mu się wspominki o Chorwacji i pływaniu po Adriatyku - ma flashbacki z tego, jak fale morskie przebujały ich 8m łódź i zarzeka się, że na otwarte morze już nigdy taką łupiną nie wypłynie. Ogólnie u chłopecka czuć nostalgię za letnimi podróżami po chorwackim wybrzeżu, gdzie z jednej strony morze, a z drugiej góry.
5. W późniejszej części lajta snuje opowieści z wczesnopowojennych czasów, jak wyglądała gospodarka meblami zdobytymi/wyszabrowanymi z opuszczonych domostw i poszukiwanie przez władze potencjalnych eksponatów muzealnych, właściwie większość tego wątku stanowi poradnik dla szabrowników i łowców staroci. Przy okazji dostajemy informację, że cyganka wywróżyła chłopeckowi że umrze w 2024 i ten rok bardzo mu siedzi w głowie - to proroctwo jest wstępem do lekkiego wątku sakralnego, Barnej twierdzi że w Apokalipsie Św. Jana jasno stoi rok 2024, ale szybko się rozpogadza i ma przyjemne flashbacki ze świąt wielkanocnych w świętokrzyskiej arkadii za młodu. Na zakończenie snuje opowieść o morwach białych i czarnych, daje namiary na dobrze owocujące drzewa w okolicy i kończy tego krótkiego (3h bez 6 minut) lajta, bo słychać że jest bardzo zmęczony - jakby nie patrzeć narobił się dzisiaj: nie każdego dnia przyjeżdża się do warsztatu, w którym to klient robi całą robotę a mechanicy stoją i się patrzą, a potem opędzlował całą michę barszczu białego.
WSW pod sądem: https://www.youtube.com/watch?v=jvcSHB8ygCQ
WSW pod komendą na Bema: https://youtu.be/9QXDc-IQpxE
Wymiana oleju: https://youtu.be/nwJN5YEl91Q
Wieczór z Barnejem: https://youtu.be/3tIkGYgz2Dg
Zaloguj się aby komentować
Skoro według dzisiejszego orzeczenia Krzysio jest w zupełni zdrowy i normalny, to może czas, aby odpowiedział za Nero i nieopłacanie OC?
Zaloguj się aby komentować
"C⁎⁎a nie ekipa"
Pod filmem z mlecznego gówna (ten po rozprawie) odpalił się typowo po lateksowemu jeden z tych, których w czasach sparty zostawiało by się daleko w górach ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyżby alt zielonego? Pokaz inteligencji jak w przypadku każdego z "ekipy" - jednolicie niski.
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
jakbys baranie wiedział, jak działa yt, to byś takich debilnych pytań nie zadawał, ale to wykop, to co sie dziwić
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Dziś imieniny obchodzi Leonarda #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
29.03.2023
Środa na pozwach
Dzieńdobry*3, Mokotów dzisiaj zasadniczo odpoczywa po wczorajszych krupskich lajtach (ponad 10h łącznie), dlatego dzień spędzamy z Piotrem K. ps. WSW:
1. Około godz. 15 pozwany odpala lajta z przerwy w pracy - dowiadujemy się nieco więcej na temat postawionych mu zarzutów, sam zainteresowany solennie przyrzeka że nie jest to żadna zarzutka: otóż na wniosek Kononowicza policja białostocka z cudnej trójki postawiła K. 4 zarzuty:
- wieszanie obscenicznych/obraźliwych tabliczek na płocie posesji,
- zaśmiecanie terenu wokół posesji Kononowicza,
- przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych,
- używanie słów powszechnie uznawanych za ch⁎⁎⁎we (zwanych również wulgarnymi) w miejscu publicznym.
Łączna suma kar/grzywien za ww. zbrodnie ma wynosić 1200 zł, WSW do wyboru ma 2 opcje: przyznać się i becelować u siebie w Warszawie albo nie przyznać się i iść do sądu sądzić się z policją (jako formalną stroną sprawy). WSW po chwili kurwienia na Kononowicza i białostocką policję samą w sobie oraz jej brak reakcji na ekscesy Kononowicza zapowiada, że jutro wybiera się do Białegostoku złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w postaci czynnej napaści Konona na Piotrka i kierowcę przejeżdżającego samochodu (sytuacja sprzed ok. miesiąca - omawiając sytuację z tamtego lajta Bagieta pomylił braci i nazywał Piotrka Barnejem, co wywołało potężną barnejozę tego ostatniego), a na dokładkę zarzut obnażania się przez Konona w miejscu publicznym (drugi lajt WSW z Białego, gdy rozkładał pod bramką butelki mleka).
2. Na dokładkę zapowiada że stawi się pod sądem rejonowym w Białymstoku na ul. Mickiewicza, gdzie 30.03 ma odbywać się jakaś rozprawa ws. Kononowicza - Piotrek ma zamiar nagrywać przed sądem cały mleczny orszak i służby, ale przed sądem chce zajechać pod bramkę na Szkolnej i obfotografować oraz sfilmować cały tamtejszy motoring. Spod sądu ma jechać prosto na komendę złożyc zawiadomienia i dowody w ww. sprawach przeciwko Kononowiczowi, podpiera się krytycznym komentarzem Bagiety w sprawie uwiecznionych na lajcie działań patrolu (przy okazji twierdzi, że ma nr boczny radiowozu i dane identyfikacyjne tamtych funkcjonariuszy i jak przyjdzie co do czego, to będzie gotów narobić im koło pióra), huczy też o złożeniu w sądzie wniosku z powództwa cywilnego przeciwko Warmianinowi. Regularnie pokurwuje na Konona i pozdrawia trójkę, życząc całemu komisariatowi miłego oglądania i goniąc do wzięcia się do normalnej policyjnej roboty, a nie latania na posyłki - twierdzi, że ich koledzy na Ochocie i Mokotowie naprostowaliby grubasa angażując maksymalnie dzielnicowego. Kurwi na jakość pracy białostockiej policji pytając, gdzie są sprawcy pomalowania domu, obrzucenia jajkami, wybicia szyb, wrzucenia petard, pomalowania Passata, obrzucenia domu oraz samochodu gównem i innych szkolniackich atrakcji. Przy okazji proponuje Barnejowi jutrzejszy wspólny wyjazd do Białegostoku, jeśli będzie miał czas i ochotę - stwierdza, że brat dużo wie ale czegoś się boi i gdyby połączyli siły, to Centrala i mleczny orszak już dawno byłyby zezłomowane.
3. W dalszej części lajta jeszcze trochę wałkuje temat zarzutów i jego przyszłej kontrofensywy prawnej, zajeżdża na bazę, bierze towar i rusza w drogę - kurwi na mechaników że nie potrafią mu porządnie wyregulować zaworów w busie, dalej kurwi na Kononowicza, po czym się rozłącza.
4. W międzyczasie Mokotowski Git budzi się ze snu i wrzuca krótki film z ofertą pomocy prawnej ze strony jego osobistego prawnika - robi się poważnie, prawdziwy Mecenas Bocian wkracza do akcji, tylko musi sobie przypomnieć co niektóre artykuły i paragrafy.
Zarzuty dla WSW: https://youtu.be/SbtZTf6-hqY
WSW śmiecący, łażący po jezdni i bluzgający na Szkolnej: https://youtu.be/PdYbMAbJyUw
Furia knurska z kulachą na WSW: https://youtu.be/P-a-O5Kv-OI
Barnejowa pomoc prawna: https://www.youtube.com/watch?v=bHhqeih53Is
Zaloguj się aby komentować
podobno w tej firmie zatrudniają niepełnonetnich i nie pytają o Starosielce https://mapa.targeo.pl/krzysztof-niewinski-dzialalnosc-gospodarcza-ul-zubrow-9-15-540-bialystok~13473031/przedsiebiorstwo-firma/adres
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Strona główna
Artykuły
Dyskusje
Społeczności
DODAJ POST
Wesprzyj nas na Patronite, otrzymaj przy nicku i przeglądaj Hejto bez reklam.
HEJTO
/
TEMATY
/
WSZYSTKO
Wszystko
DODAJ POST
GORĄCE
3h
6h
12h
24h
NAJNOWSZE
TOP
7d
30d
OBSERWOWANE
WSZYSTKO
ARTYKUŁY
DYSKUSJE
Mortadelajestkluczem
OSOBISTOŚĆ
w Strefa Strachu
minutę temu
0
#strachymortadeli
Odpowiedz
Udostępnij
tomwolf
MOCARZ
w F1
2 minuty temu
0
#f1
Odpowiedz
Udostępnij
sluzbowypenis
KONESER
w 2137
4 minuty temu
0
Komu przeszkadza rzułta morda? Papież wszak kochał młodzież. Swoją drogą ciekawe jaki ma nick, tutaj albo na wyklopie, autor plakatu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/GlosUlicy/posts/668470358617121/
#2137 #heheszki #cenzopapa
I znów afera. I znów z papieżem w tle. Dosłownie.
Odpowiedz
Udostępnij
Mareczuczek
SPECJALISTA
w Tatuaże
5 minut temu
0
Wewnatrz ręki zrobione, nie było źle.
Ból oceniam na 7/10, byłem psychicznie przygotowany na dużo więcej.
#tatuaze
Odpowiedz
Udostępnij
nogiweza
4 minuty temu
pomysł ciekawy
Odpowiedz
0
Mareczuczek
2 minuty temu
Rabini się wypowiedzieli
Odpowiedz
1
nogiweza
minutę temu
XDD
Odpowiedz
0
Pokaż więcej komentarzy
(1)
Skilowi
MOCARZ
w Gównowpis
8 minut temu
0
#zalesie
eh czemu otyły pan nie zrobił pełnej wersji...
Odpowiedz
Udostępnij
oncki1984
DEBIUTANT
w Dyskusje
9 minut temu
0
kur.. czekam od lat, aż wyjaśnisz te przewały, co od lat robi Niemiecki, zatrudnianie nieletnich, Łosia, Konona, nielata co miał 17 lat przerwał szkołe i poszedł do typa, Geremek też ma/miał umowę z Niewińskim?
czep sie k⁎⁎wa w życiu kogo trzeba
perska księżniczka jako rodzina bliska niemca poszedł nagle w pizdu
jak to sie ładnie wszystko zgrywa pajacu ;D
#kononowicz
Odpowiedz
Udostępnij
tyle_slow
SPECJALISTA
w Dyskusje
11 minut temu
0
#konfederacja to zabawne że jak wejdzie się na tag to znów jakaś bieda umysłową spamuje i poklepują się te same nicki po plecach. Widać że zlecenie poszło i będą wyciągać wszystko. Obrzydliwe typki.
#bekaztroli #neuropis
Odpowiedz
Udostępnij
nogiweza
8 minut temu
dokładnie XD bronią konfy robiąc takie fikołki że śmiech
Odpowiedz
0
FrytBajt2057
SPECJALISTA
w Humorobrazkowy
12 minut temu
2
Pozdrawiam wszystkich, dla których najbliższe miesiące zapowiadają się niezwykle pracowicie. Proszę dbać o siebie i szukać w życiu pięknych chwil!
#wybory #polityka
Odpowiedz
Udostępnij
Marshalist
OSOBISTOŚĆ
w Marshaltown
14 minut temu
0
Odpowiedz
Udostępnij
oncki1984
DEBIUTANT
w Dyskusje
22 minuty temu
0
a swoją drogą czekam na wpisy o pewnym reżyserze, co zatrudniał ludzi bez umowy, albo za białoruską wóde i faje, nigdy panie panda nie poruszyłeś jego tematu, bo byś wpierdol dostał
#kononowicz
Odpowiedz
Udostępnij
FrytBajt2057
SPECJALISTA
w Zwiazki/randkowanie
22 minuty temu
0
Ciekawi mnie jedna rzecz. Załóżmy, że budzicie się pewnego razu rano i stwierdzacie patrząc w lustro, że jesteście jakimś bóstwem piękna, mąrości etc. No i myślicie sobie - "trzeba znaleźć drugą połówkę i wcale nie chodzi o wódę".
I nagle się dowiadujecie, ze od wielu lat fotka.pl czy inna sympatia czy dyskoteka w remizie się passe i teraz są specjalne aplikacje typu tinder. Jednak z różnych względów NIE CHCECIE korzystać z takich narzędzi dla śmiertelników. Żadnych aplikacji, żadnych pośredników pod randkowanie.
Czy da się? Czy teraz wymagana jest zgoda tylko w apce i generalnie już nikt nie dopuszcza poznania się w jakichś natrualnych miejscach? Nadal można zapytać o godzinę na ulicy? Czy ludzie z apki mają wyższy priorytet niż ci z życia?
#tinder #randki #kultura
Odpowiedz
Udostępnij
Legitymacja-Szkolna
kilka sekund temu
@FrytBajt2057 no przecież nadal w c⁎⁎j ludzi poznaje się na jakichś koncertach, klubach, w pracy, w szkole i przez znajomych, a nie tylko przez aplikacje.
Odpowiedz
0
Pokaż więcej komentarzy
(1)
adamsynmirka
KOMPAN
w Rozwój
22 minuty temu
0
523 554 - 20 = 523 534
#rokmedytacji
Odpowiedz
Udostępnij
BylemSimpem
ZAWODOWIEC
w Dyskusje
24 minuty temu
0
#starywykop #heheszki #humorobrazkowy
Odpowiedz
Udostępnij
TrOla
SPECJALISTA
w VR
28 minut temu
2
Dobry wieczór,
mam pytanko. Czy na VR da się jakoś ustawić oglądanie netflixa?
Jest aplikacja netflixowa na vr, ale jak się odpala to jest ładny pokoik z wielkim ekranem na którym możemy oglądać. Jeśli w ustawieniach ustawiałeś kanapę to aplikacja się dostosuje do niej.
Ale ja chcę oglądać na łóżku na leżąco. Chcę założyć google, j⁎⁎⁎ąć się plackiem na plecach na wyrko i oglądać "na suficie" koreańskie romanse. Niestety w ogóle nie widziałam opcji edycji aplikacji czy jakiegokolwiek sposobu zmiany orientacji oglądania.
Ale może po prostu tego nie znalazłam.
Ktoś coś wie na ten temat? :3
#virtualreality #netflix #zalesie
Odpowiedz
Udostępnij
Rudolf
26 minut temu
@TrOla daje łapkę w dół temu pomysłowi
Odpowiedz
0
StarozytnyKosmita
26 minut temu
to by było dobre
Odpowiedz
1
ttoommakkoo
18 minut temu
Pierwsze nasuwa mi się Bigscreen i jakaś przeglądarka bo w takiej pozycji zdarzyło mi się coś oglądać. Z netflixem nie wiem. Może zwykła kalibracja patrząc w sufit tak żeby całą konsola i tym samym ekran bym przed Tobą? Mam jedynie doświadczenia z Oculus Quest 2.
Odpowiedz
1
TrOla
15 minut temu
@ttoommakkoo właśnie te mam google. Zastanawiałam się czy na przeglądarce by zadziałało, jednak aplikacja jest poręczniejsza.
Niestety ekran zawsze jest poziomy. Nie widziałam żadnej opcji kalibracji
Odpowiedz
0
randall
ZAWODOWIEC
w Sztafeta
34 minuty temu
2
7 654,82 + 11,02 = 7 665,84
Delikatne rozbieganie w 1 strefie po starcie w niedzielnym półmaratonie.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Sztafeta StatsSZTAFETASTATS
Odpowiedz
Udostępnij
LM317T
FENOMEN
w Spacex
34 minuty temu
11
Ładnie siedzi
#spacex
Odpowiedz
Udostępnij
myoniwy
27 minut temu
@LM317T Bardzo ładna grafika. jak zawsze w środek, nawet już pokładu nie malują.
Odpowiedz
1
Trismagist
KONESER
w Muzyka
35 minut temu
2
Czy coś się zdeaktualizowało w naszym kraju od tych ponad 23 lat od wydania singla "4 pokoje" ?
https://www.youtube.com/watch?v=nNhrzGLdEVE
Odpowiedz
Udostępnij
lemonic
KOMPAN
w Muzyka
36 minut temu
2
Najlepszy kawałek w historii według mnie. Kto dziś odważy się nagrać 16 min kawałek? Zresztą polecam ich inne kawałki jak Bullets, You make me feel czy Lights. Dla mnie arcydzieło i to mało znane patrząc po wyświetleniach na YT i Spotify.
https://www.youtube.com/watch?v=iofT\_kc7FH8
Swego czasu sporo grali w Polsce bo ich muzyka tu chwyciła.
Odpowiedz
Udostępnij
oncki1984
DEBIUTANT
w Dyskusje
38 minut temu
0
na miejscu organisty też bym sie tam nie zapuszczał
Odpowiedz
Udostępnij
5tgbnhy6
5 minut temu
taguj
Odpowiedz
0
Sloik2078
TYTAN
w Przegryw
38 minut temu
3
Trzeba spać bo jurto gówniany dzień, a pogoda pewnie będzie jeszcze gorsza xd
Dobranoc chłopy
#przegryw
Odpowiedz
Udostępnij
OneNightInTokyo
21 minut temu
Branoc dla chłopa.
Odpowiedz
0
Pokaż więcej komentarzy
(1)
POPRZEDNIA STRONA
1
2
NASTĘPNA STRONA
POPULARNE ARTYKUŁY
139
Wojna wna Ukrainie
Igor Girkin w ostrych słowach zwraca się do Putina. A także stawia prognozy. Monolog piwniczny
6 dni temu
Andromeda
15
117
Wojna wna Ukrainie
Ukraińska ofensywa: rosyjskie prognozy i możliwe warianty rozwoju sytuacji wiosną-latem [PODCAST]
1 dzień temu
Andromeda
12
116
Wojna wna Ukrainie
DHL wraca do Rosji.
7 dni temu
SzwarcenegerKibordu
8
108
Wojna wna Ukrainie
Kirby: Jesli rosja martwi się o swoje czolgi, powinna je wycofać z Ukrainy.
6 dni temu
Walenciakowa
12
104
Wiadomości Polska
Rząd pożycza na "trzynastki"... zabierając przyszłym emerytom.
6 dni temu
Banan11
18
POPULARNE DYSKUSJE
633
Konfederacja
#bekazkonfederacji #polityka #polska #bekazpisu #prawica #lewica
2 dni temu
Klopsztanga
226
576
Hejto
Cześć! Oficjalna aplikacja mobilna Hejto jest już dostępna do pobrania dla wszystkich użytkowników systemów iOS i Android!
1 dzień temu
hejto
107
523
Heheszki
Z racji ogłoszonego niedawno, powrotu DHL do Rosji. Wymyśliłem dla nich nową kampanię marketingową z hasłem przewodnim. "Jedna paczka stracona to tragedia. Jeden milion to statystyka". #heheszki / #humorobrazkowy
6 dni temu
DeadRabbit
24
462
Memy
Taka prawda
7 dni temu
le_Roi_des_fous
62
457
Polityka
K⁎⁎wa, jak czytam, że konfa jest 3 partią, to jestem przerażony. Przecież to tak fundamentalna katolicka partia, że aż głowa boli. Jeśli narzekacie na PIS, to będzie przytrzymaj mi piwo i patrz, co mogę w wydaniu konfy. Aż boję się co mogą wymyślić. #polityka #polska
5 dni temu
bagela
225
TEMATY
Wszystko
Hydepark
Wiadomości Polska
Wiadomości Świat
Ciekawostki
Sport
Humor
Technologia
Filmy i Seriale
Muzyka
Gry
Nauka
Lifestyle
Rozwój
Fotografia
Motoryzacja
Sztuka i design
Wiadomości
Literatura
Anime
Jedzenie
NSFW
Lokalne
POPULARNE TAGI
heheszki
wiadomoscipolska
hejto
humorobrazkowy
ukraina
ciekawostki
wojna
wiadomosciswiat
muzyka
przegryw
memy
wykop
gownowpis
rosja
gry
technologia
polska
polityka
pytanie
historia
Hejto.pl to społeczność, która dzieli się historiami, artykułami i linkami z sieci. Treść tworzą nasi użytkownicy.
2023. HEJTO. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
HEJTO
KONTAKT
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI
ZASADY MODERACJI
PORADNIK
SPOŁECZNOŚCI
WSPIERAJĄCY
SOCIAL MEDIA
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
DISCORD
Najnowsze wpisy - Hejto.pl
Zaloguj się aby komentować
kur.. czekam od lat, aż wyjaśnisz te przewały, co od lat robi Niemiecki, zatrudnianie nieletnich, Łosia, Konona, nielata co miał 17 lat przerwał szkołe i poszedł do typa, Geremek też ma/miał umowę z Niewińskim?
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
a swoją drogą czekam na wpisy o pewnym reżyserze, co zatrudniał ludzi bez umowy, albo za białoruską wóde i faje, nigdy panie panda nie poruszyłeś jego tematu, bo byś wpierdol dostał
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
a to wam najlepiej odda sprawe hehehehehe kto kogo mieszka
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
i dla nowoszkolnych jakby nie wiedzieli, skąd z Antoniuków wpie.... dochodzi na Starosielce
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
swoją drogą przykre musi być życie, gość se wymyślił, co mieszka niedaleko Konona na mieszkaniu matki, że będzie se lajty robił i żył z tego
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
nie ma obecnie na wykopie osoby bardziej pier....., MCz ma sie dobrze bo idiota jednej rzeczy nie zrozumie, to, że ileś tysi frajerów z wykopu z adblockami porezygnowało z oglądania, tak dalej nie to nie wpływa na zarobki kanału
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
swoją drogą najlepszy odpał jaki nagrany usłyszałem od służb w Bekastoku, "my nie mamy alkomatu"
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
czyli podsumowując reasumując:
-ten, który zarzucał najwięcej wszystkim z tekstami "zasiłkowcy po podstawówce" sam jest po zawodówce, nawet Meksyk technikum skończył
-pan, zarzucający wszystkim antagonistom bycie "chłopami pańszczyźnianymi" sam robi jako magazynier na kolejowej za 3800 na rękę
-pan zarzucający komuś mieszkanie z mamusią ma sam mieszkania na Wierzbowej i Storczykowej po babci i mamusi, na lajty chodzi do 2 mieszkania bo konkubina przeszkadza
-ten kto zarzucał komuś teksty o siostrach, sam miał 5-6 multikont na wykopie
-tekst eko o rozwodzie to bzdura, bo nawet ślubu nie mieli
-nie wiem skąd wziąłeś swojego prawnika, ale takimi tekstami jak ze screena i działąniami, o których wiem, ale nie moge powiedzieć sie gościu tylko coraz bardziej pogrążasz
-sprawy między pandą a CEO i nowe 2-3 panda-eko potrwają conajmniej pare lat, kązda ze stron niezależnie od wyroku sie odwoła
-wąsaty mitoman z Warszawy ma tyle ze stolicą wspólnego, co ja z wojskiem, jest bezrobotny. Milionerka robi za niańke dla wnuka bo żłobki w Wawie za drogie
-okazuje się, że ekipa MCz istnieje, o czym już dawno pisałem, CEO by sam tego wszystkiego nie ogarnął
-jedyny sukces jaki odtrąbia panda to czyjeś siadnięcie na zdrowiu - uważaj tylko gościu, żeby ci ktoś na sprawie tego nie przybił na ciebie jako uszczerbek na zdrowiu, a za to są konkretne paragrafy
-o redaktorze Kubie też coś tam słyszałem, ale jako, że go lubie i najwięcej przegadałem z nim o Szkolnej odpuszczam temat
-nikt ze Szkolnej nie odbierze tel od pandy, tymbardziej w czasie lajtów na mieszkaniu mamusi
-PATO TV - gościu przebijasz wszystkich, nawet Mexicana, mając ponad 40 tys. subskrypcji na lajtach góra 100 osób xDDDDD
-nie wiem co za zj.. twierdził, że farara i oncki to te same osoby
-Geremek potwierdził, że nie ma żadnych kamer w kiblu na Szkolnej
i na koniec perełka, nie zdziwie sie jak jednak Konona 30 marca zamkną w DPS albo w Choroszczy na pare miesięcy na obserwację, bo jednak se sporo nagrabił i dla mediów będzie sokój przed wyborami, ale najprawdopodobniej przeniosą sprawę na inny termin
tyle ode mnie
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować