Zaloguj się aby komentować
O k⁎⁎wa, co za złoto hipokryzji znalazłem.
Przed wami jeden z (psich) członków cipy nie ekipy, zobaczcie co swego czasu pisał jeden z mlecznych pozdrawiaczy, zanim udało mu się dostać do lateksowego kręgu i dosięgnąć "zaszczytu" zlizywania śmietany. Nawet pocisk na swojego rudego szefa się znalazł, bardzo fajne towarzystwo tam mają jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz

@kacper3100 Tam w tej cipie nie ekipie to każdy ma jakieś swoje niedojebanie. Ten jest chorągiewką, aron menelem którego żona musi straszyć przyjazdem policji do domu, iza pewnie ma jakiś fetysz meneli, rudy ma wszystko wcześniej wymienione i jeszcze więcej, a strokrotka od "po to jest kanał aby zarabiał" pewnie tam tylko dla szekli siedzi i ma wyjebane na ich chlebodawcę. W sumie napawa mnie to optymizmem, bo wiadomo że gdy to wszystko runie w pizdu to zacznie się potężny festiwal fikołków i spierdalania z tonącego statku, ten cały makeyouwet to będzie pierwszym który napisze że on to zawsze z antylateksami był xD
Zaloguj się aby komentować
nitro inwalida XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Gx
#szkolna17 #kononowicz #benc #egzorcyzmypolskie #polskiedomy #nitrokaskaderka #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poza szczura na najnowszym gniocie ewidentnie sugeruje, że ktoś tu przygotowuje się do roli życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Chłopecek wyjechał o 1 w nocy i jechał 300 kilometrów, żeby zobaczyć jak inne już deko spróchniałe chłopecki "barabaszniarze" sobie stukają w bembenek? XDDD
To jest dopiero chłopecek. To jest dopiero dzbarney XD
Następnym razem pojedzie 600 kilometrów, żeby zobaczyć jak baba z radomia obiera zimnioka.
Gx
#kononowicz #dzbarney #benc

@Deko-gangster Taki warchoł-mitoman-fantasta-janusz wąsacz. Najpierw gada o kulturze, zachowaniu na drodze, powściągliwości i opanowaniu a za chwilę krzyczy i wyzywa ludzi od śmieci i skurwysynów na drodze bo jadą 10 kilometrów wolniej niż on i przez to on musi zwalniać albo jak krzyczał do pracownika na drodze, że on śmiał zatrzymać ruch żeby wywrotka przejechała XD Najlepsze że on nic nie wie i gada totalne bzdury, na niczym się nie zna - ma 60 lat i dopiero odkrył, że schabowy nie jest z wołowiny xD
Raz go ufo ścigało, potem jechał do czarnobyla gasić pożar, w jakimś pustostanie atakowała go negatywna energia aż go kark bolał, prowadził pewex w latach 80 ubiegłego wieku, pił wódkę z Najmrodzkim, był górnikiem, karate wojownikiem, legii zawodnikiem, drwalem, chomikiem, czajnikiem, gruźlikiem i od amigi dżojstikiem - farmazoniarz jak knur. Teraz jeszcze łazi w takiej oczojebnej pomarańczowej kurtce z odblaskami ala knura kamizelka bio xD
Zaloguj się aby komentować
Po raz kolejny ujawnimy wszystkie Sekrety Szkolnej! Zobaczcie nowy odcinek już teraz, będzie grubo
https://www.youtube.com/watch?v=6vShynsTiJw
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
A czy ty użytkowniku zgłosiłeś już dziś mleczne gówno? Pamiętaj o swoim obowiązku.
#kononowicz
@JackTheRipper W tym wypadku zgłoszenia raczej nic nie dadzą, aby siadło, to musiał by wlecieć jakiś materiał za który faktycznie mogliby wy⁎⁎⁎ać film, i wtedy go masowo pozgłaszać. Na chwilę obecną jedyne co można zrobić aby przyczynić się do upadku cipy nie ekipy, to nie dawanie im wyświetleń bądź zasięgów z łapek w dół/komentarzy. Oczywiście samo wejście w film nie nalicza jeszcze wyświetlenia (+ pamiętać o blokerze reklam, bądź nie-oglądaniu reklam do końca), więc jeśli ktoś lubi się pośmiać z debilizmu panującego tam w komentarzach to można bez obaw o dawanie kudej rurwie czegokolwiek.
@JackTheRipper Nie mówię że się nie da, ale na 99% siadło dzięki temu że filmy te musiały cechować się tym, o czym przed chwilą wspominałem, czyli cytując - "materiał za który faktycznie mogliby wyjebać film", a biorąc pod uwagę jak ta banda wadliwych genetycznie ludzi lubuje się w coraz to większym, i dokładniejszym cenzurowaniu materiałów, to takich możliwości jest coraz mniej (chyba że mowa o zgłoszeniach w ciemno, bez wchodzenia na materiały - wtedy nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie prawilnie jechać zgłoszeniami).
Zaloguj się aby komentować
swoją drogą ciekawe, czy ten łysy zyeb był fanem Szkolnej później, chyba best ever colabo w historii polskiego yt
https://www.youtube.com/watch?v=dTimvBDJ1Io
#testoviron
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
najlepsze odklejki wąsatego (dodam tylko, że to z ostatnich dwóch tygodni xDˣᴰ
-CEO ma wynajętego najlepszego prawnika w Polsce
-najlepszy prawnik załatwił odroczenie DPS, do prokuratura, sędziowie i papugi to jedna szajka
-komendant "trójki" bierze "pewnie z piątkę" od CEO, żeby on i jego podwładni chronili knura i żeby nie wystawiali mu mandatów
-"trójka" za pieniądze CEO robi za prywatną firme ochroniarską Sz17
-Susan CEO yt odpuściła zrzucenie mlecznego bo dla nich liczą się szekle, ch.. tam, że kanały chociażby magicala, rafatusa czy tam niedawno jakiegoś nitrozyniaka czy jak mu tam spadały, mimo, że miały więcej subskrypcji i wyświetleń
-tak naprawdę Szkolną rządzi Niemiecki i on po wszystkim przejmie Belweder
a to tylko z dwóch lajtów jakie ostatnio mi się chciało jeszcze słuchać xDˣᴰ
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Kabab od turczyków zawsze na propsie, chooooleeeraa jasna! Czuć klimat kababa nocq ugułem. #kononowicz #majorsuchodolski #suchodolski #szkolna17 #kebab
Zaloguj się aby komentować
Dzbarney przedawkował jeżdżenie sraabem wokół śmietnika bo ma dobrą fazę chłopeckową xD
Nawija o tematach kościelnych, uwalnianiu Barabasza i o wydepilowanych muslimach, polanych gównem z ulami zamiast brody najeżdżających warszawe xD
Gx
#kononowicz #szkolna17 #benc
Zaloguj się aby komentować
Jako że na tagu i w uniwersum j⁎⁎ie nudą, gumą, i kryzysem wieku średniego, to pozwolę sobię przekazać kilka grypsów z cwelowni, od jakże śmiesznych widzów cipy nie ekipy. To jest k⁎⁎wa dramat jak głęboko w muł zanurzył się poziom tego uniwersum, gdzie kiedyś w komentarzach przodowały faktycznie śmieszne docinki na temat bohaterów tego show, a na tagu co jakiś czas pojawiały się dogłębne analizy psychologiczne związane czy to z aktorami belwederu, czy jakże abstrakcyjnymi sytuacjami do których tam dochodziło.
"Nie sąd cię skaże" rowak.
#kononowicz

@ZBOWiD to ten cwel co zdezertowal po nocy u knura gdy motylek do tucznika do niemiec wyjechal.
Ten smieszny prezes swoja droga ma dlugi za dragi w PL i ma zakaz wjazdu na miasto a jego matka najezdzana wyjechala do wloch gdzie sie buja z marokancami wiec prezes kebabow ma ciekawe cv.
Na przedostatnim lajcie mialem rakietnice na lesnej ale bagiety staly i nie dalo sie odpalic.;/
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
#majorsuchodolski
Moj post spadl, czyzby rude macki kukolda i wykop vol 2?
Zaloguj się aby komentować
Czy ostatnio nie był inny link do donejtów Majora? #kononowicz #szkolna17 #majorsuchodolski #patostreamy

Zaloguj się aby komentować
U chłopecka było grubo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz #barney

Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
nawet Barnej przyznał rację Czeczetowi, że to Konon steruje resztą a nie reszta nim
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz https://www.youtube.com/watch?v=TmMYI-ewwzs
Zaloguj się aby komentować
4 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Szczura. Najlepszego…. znaczy się wszystkiego najgorszego dla szczura wodnego! #kononowicz
Zaloguj się aby komentować