ja pierdzieeeeeeeeeeeeeeeelleeeeeeeeeeeee
ale to jest cegła, przeczytałem pół strony, mieliście racje, to nie jest łatwa lektura, ale jest napisana dokładnie tak jak lubie.
Za rok dam wam znać co o niej sądzę!

ja pierdzieeeeeeeeeeeeeeeelleeeeeeeeeeeee
ale to jest cegła, przeczytałem pół strony, mieliście racje, to nie jest łatwa lektura, ale jest napisana dokładnie tak jak lubie.
Za rok dam wam znać co o niej sądzę!

Zaloguj się aby komentować