Chorwacji z samego przekazu życzę pierwszego miejsca.
Tu nic więcej nie trzeba dodawać.
ŠČ!
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Chorwacji z samego przekazu życzę pierwszego miejsca.
Tu nic więcej nie trzeba dodawać.
ŠČ!
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
Słowenia - przyjemnie, i w ogóle fajnie.
Pozytywne zaskoczenie, że to przeszło do finału. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
wjeżdża mój faworyt
Zaloguj się aby komentować
Słaby ten konkurs. Wygra Pokahontas ze Szwecji.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Jest i Słowenia, całkiem ciekawe i bez zbędnego pierdolenia. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Słowenia mi się bardzo podoba z sentymentu, gdyż niezmiernie przypomina mi muzykę, której słuchałam w gimbazie. Podobne klimaty do polskiego mało znanego zespołu The Car Is On Fire, albo Strokesów czy innych Killersów.
Fajny, luźny rockowy utwór w sam raz na playlistę w spotifaju. W 2010 roku jechałabym tramwajem i słuchała właśnie tego.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
Izrael. Ta to chyba polskie korzenie ma, tak szeroko nogi rozstawia #eurowizja #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Blanka z Izraela > Blanka z Polski
Pozdrawiam. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
żeby czasem USrael nie chciał wygrać #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Izrael to anty-netta, która czego nie dośpiewa, to dotańczy.
Pani śpiewa, że ma moc jednorożca, fenome-fenome-fenomenal, i to w zasadzie tyle.
A, i jest jeszcze rap-wstawka dla naszych ziomali, bardzo w stylu BlackPink.
Przynajmniej na czas finału jej poprawili odsłuch, bo w półfinale leciały mocne fałsze.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
Ogólnie to Panią z Litwy nawet lubię, trochę poodkrywałem jej działalność po jej występie na ESC 2015 (jak i inne ciemniejsze strony muzyczne Litwy, ale ciii).
Ta jest... No jest. Po prostu. Nawet zeszłoroczna propozycja miała to coś.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Litwa oficjalnie dostaje ode mnie bana. Spierdalać wypierdalać
Zaloguj się aby komentować
Litwa słabo jak milion innych utworów.
Bez słuchania można zanucić. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Litwa to kolejny kraj, o którym nie wiem, dlaczego wszedł do finału.
Wszystko jest fajne, dopóki nie wchodzi refren - kumbaja, afrika, w pustyni i w puszczy, król lew. I wszystko psuje. A mogło być super. A jest jak jest.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Z braku alternatywy shippuje Niemców dlatego, że chociaż jakiś ślad pierdolnięcia był
Zaloguj się aby komentować
Pan Niemiec wystroił się, jak Britney Spears w ups i did it again xD, ale na koniec powiedział "dziękuję". Bardzo ładnie z jego strony
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Niemcy są do tego stopnia zachowawczy że nie wyszedł ten występ naturalnie #eurowizja /tag/eurowizja2023
Zaloguj się aby komentować
Norwegia miała fajniejsze propozycje w preselekcjach. Tyle pozwolę sobie skomentować.
Natomiast Niemcy... Raz na jakiś czas następuje przeskok i potrafią coś wybrać naprawdę fajnego. xD
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Niemcy lubią kontrowersje, a tegoroczną kontrowersją jest glamrockowy pan. Taki HIM pożeniony z Rammsteinem trochę, i tytuł też HIMowy - "Blood and glitter".
Czy kojarzy się z Lordi? A się kojarzy. Czy ma szansę na wygraną? Według mnie nie, ale życzę panu w gorsecie, żeby nie omijał dnia nóg, bo proporcje w tym lateksowym kostiumie odwracają moją uwagę od utworu.
Ponoć kolekcjonuje kubki z podróży, co też jest miłe.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
Srogie piguły u Niemców.
Toż nawet Rammstein takich odpalow nie robi.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować