Alfa Romeo 156 GTA
#motoryzacja #alfaromeo #codziennawloszczyzna


Alfa Romeo 156 GTA
#motoryzacja #alfaromeo #codziennawloszczyzna


Zaloguj się aby komentować
Jak wchodziłem na basen to stały 3 obok siebie veloce/koniczyna/sprint ale nie chciało mi się telefonu szukać w plecaku to macie dwie po wyjsciu. Normalnie spotkać jedną obok drugiej to już niezly zbieg okoliczności a co dopiero trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alfaromeo

Zaloguj się aby komentować
Zajarałem się ostatnio fotografią motoryzacyjną i rolling shotami.
No i mam słabość do włoszczyzny trochę więc namówiłem starego znajomego na foty bo ma 159 i imho to auto się nie zestarzało.
Tu 1/10 przy F3.5
A7ii + sigma 35mm
#fotografia #motoryzacja #alfaromeo #tworczoscwlasna

@Klockobar w duzym skrocie. Wykonujesz foto z drugiego auta jadącego z mniej więcej tą samą predkoscia na dłuższym czasie naświetlania rzędu 1/15 a jak ktoś ogarnia i ma pewna lape to 1/10 i dluzej. Co to daje? Dzięki temu że migawka jest otwarta dłużej daje to efekt rozmycia/pędu jak wyżej i może będzie lepiej widoczny tutaj w komentarzu.
Czy można uzyskać prościej ten efekt? Pewnie - photoshopem, ale ogólnie więcej radochy sprawia mi praca z aparatem i uzyskaniem danego efektu bez użycia psa niż potem zabawa w photoshopie.

@KaczorDolan Mega! Generalnie jeśli zadbasz o ciekawsze tło, to efekt rozmycia będzie bardziej widoczny - no i najlepiej robić takie rzeczy na szerokim kącie - warto też mieć ciągle kontakt z kierowcami jednego i drugiego samochodu.
Wrzucam kilka moich zrobionych już kawał czasu temu, chętnie w sumie spróbowałbym ponownie takich fotek



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Alfa Romeo 33 Stradale
#motoryzacja #alfaromeo #codziennawloszczyzna


Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy mamy tu użytkowników #giulia? Może jacys fachowcy z branży? Jakieś opinie o tym aucie? Rzeczy które trzeba wiedzieć? Chodzi mi to auto po głowie od dłuższego czasu, do ewentualnego zakupu dużo czasu, ale ponieważ nie jestem mocny w #motoryzacja, to chce się dobrze przygotować
#alfaromeo
@Zly_Tonari
Tylko używany jest w moim zasięgu. Kupić auto to jedno, a koszty jego utrzymania to drugie. Są już znane jakieś słabe punkty, przy których wiadomo, że przy danym przebiegu pojawia się problem? Miałeś jakieś większe awarie, jak to wygląda kosztowo? Odczucia z jazdy, prowadzenie? Nigdy w nim nie siedzialem, ale patrząc na bryłę auta, to mam wrażeni, że w środku może być mało miejsca, ale to może tylko niesłuszne podejrzenia. Kupiłbyś to auto drugi raz?
@juventino nie miałem żadnych awarii, auto jeszcze 3 lata na gwarancji byłem tylko na 2 akcjach serwisowych związanych z oprogramowaniem.
Tak kupiłbym drugi raz bo jeździ jak j⁎⁎⁎ny demon, mam wersje q4 280+ na stage 1 330hp.
Spalanie w serii mix miasto/trasa 11l
W trasie 8-9
Samo miasto 12-13
Jak deptasz 15.5-19.4
po modzie +1.5l oraz przy deptaniu jakieś 25l
Szukaj po lifcie Ad2020 są o niebo lepiej wykonane.
Mam też nowe bmw4 i bmw1 oraz arteona które kupiłem do firmy i alfa wymiana.
Non stop banan na paszczy.
Jest lepsza od BMW 3/5, lepsza od Audi A4/A5 ale gorsza od Mercedesa E
Wady to system multimedialny i obsługa głosowa przypominająca Iwon-A
Zaloguj się aby komentować
Nowy koncept od Zagato - Giulia SWB Zagato
#alfaromeo #samochody #motoryzacja





Zaloguj się aby komentować
Jeżdżę od dwóch lat Giuliettą z 2010 roku i tak się powoli rozglądam za czymś świeższym, bowiem na budziku już blisko 230k najechane i pomimo tego, że dzielnie służy, to chciałbym kapkę więcej mocy i ciut lepsze wyposażenie.
Co mam na celowniku? Młodsza Giuliette i chyba w to pójdę znając życie (obcykane bolączki, koszty eksploatacji, mechanicy, etc.) lub Volvo V40 - i tutaj do was sie kieruje z zapytaniem czy ktoś mógłby parę słów napisać na temat tego Volvo?
Giulietta to moje pierwsze auto, więc punkt odniesienia mam niewielki xd Mocna rolę gra tutaj pełne spełnienie oczekiwań przez Alfę i zasadniczo brak minusów. Hatchback to dla mnie auto idealne (użytkuje głównie ja i sporadycznie jeździ ze mną partnerka), żadnych suvow nie biorę pod uwagę.

Zaloguj się aby komentować
Nie tak dawno na kanale Motodziennik pojawiło się bliskie spotkanie z Alfą Romeo Tonale, polecam wytrwać do momentu aż przechodzi do prezentacji kabiny
https://m.youtube.com/watch?v=6ZWS2Vg2aao
Na myśl przychodzi mi tylko - the future is now old man
Zaloguj się aby komentować