Rozmowa kogoś z Krzysztofem za pośrednictwem Organisty… domek drewniany w #bialystok już wie.
#kononowicz #majorsuchodolski #suchodolski #wojtekzbombasu #szkolna17

Społeczność
Rozmowa kogoś z Krzysztofem za pośrednictwem Organisty… domek drewniany w #bialystok już wie.
#kononowicz #majorsuchodolski #suchodolski #wojtekzbombasu #szkolna17
Zaloguj się aby komentować
A więc nowe info z lajta wsw jest takie:
- majora zabrali gdzieś koło 22
- dryblas niby się obudził dopiero o 18, wtedy też wyczaił sztywnego już majora całego w rzygach (wygląd był jak to powiedział harnaś "okropny")
- major od jakiegoś czasu rzygał na czarno (są podejrzenia o krwotok wewnętrzny, ew. wątroba)
- aktualnie jest w kostnicy
- Piotrek chce zrobić lajta z pogrzebu żeby "uczcić" nieboszczyka, że niby taki ostatni lajt z majorem
- (dodatkowe ciekawe spostrzeżenie Piotrka) "wokół niego zawsze kręciło się tyle ludzi, a umarł samotnie"
Dodatkowe info:
- śmieć kosno dodał do postu o śmierci szczura, swoje pierdolenie o kudzu, htfu
No to Panie i Panowie grubo, jest to jednak koniec pewnej epoki, pół uniwersum szkolnej 17 już nie żyje.
#kononowicz
@def ekopet od dłuższego już czasu reklamował wszem i wobec jakieś tam zioła czy inne zdrowotne gówno które właśnie nosi nazwę "kudzu", wrzucał to wszędzie gdzie się da (nawet mimo tego, że sami właściciele z tego co pamiętam byli przeciw temu), a teraz osiągnął szczyt swojego spierdolenia reklamując kudzu za pośrednictwem wpisu o śmierci majora.
Zaloguj się aby komentować
Nie śledzę tego od upadku kononopedii, (udzielałem się jako MaI, napisałem też kilka artykułow w szczycie popularności uniwersum jakieś 4-5 lat temu) ale jak to prawda to szkoda. Niemniej jednak widac że klątwa Warmianina działa, on jeden aby się nie daje a wszyscy wkoło padają jak muchy.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy nietypowy grajek z Sędziszowa siedzi schlany i zaryczany że w jego chacie i z jego wydatną pomocą poleciał w wiecznego nitro tripa Szczudlak. O ile to prawda.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Majorek, na sobie ma worek XDDDD
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/e0Key2wJqNA Powinien centaur wynająć orkiestrę wojskową z Bembenstoku żeby zagrali to majorowi. Może on to nie jego przyjaciel, bardziej obiekt fascynacji i źródło dochodu, ale za wyremontowanie chaty i wakacje na Majorce to się mu należy jak psu zupa.
Major był człowiekiem złym, kryminalistą i narcyzem, ta śmierć mu przyniosła ukojenie, zakończyła życie internetowego żebraka i małpy.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Łzy są!
Bo jego nie ma…
😭😭😭
https://youtu.be/PCu-C8okyO0?t=175
#kononowicz #majorsuchodolski #suchodolski #szkolna17 #wojtekzbombasu
Zaloguj się aby komentować
Czyżby faktycznie wiekopomna chwila uniwersum szkolnej nadeszła? Czyżby jeden z największych skurwieli szkolnej (szczególnie po alko), a jednocześnie można powiedzieć jego połowa, wkroczyła w objęcia wiecznego ansera? Jeśli tak, to gruba akcja, i szykują nam się ciekawe materiały (przede wszystkim reakcja prezydenta). Może pociągnie to za sobą falę innych zdarzeń, które spowodują że to rozpierdolone przez lateksów uniwersum w końcu runie, a te gumowe gnidy utracą w końcu źródło zarobku dla tych swoich zasiłkowych mord.
#kononowicz
@bartlomiej_rakowski Jak to troll to nieśmieszny ಠ_ಠ
https://www.youtube.com/post/UgkxrKiZgSk6QGnKZIi4BKXm0tnvUdcn88Yf
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz Pytanie czy to fekj czy w lesie siedzi

Zaloguj się aby komentować
Dziadek dziąsłodolski psznie je golapki boże
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
HY ŁEEECH
#kononowicz #patostreamy
Zaloguj się aby komentować
Jest lajt u Leszka Śmigło!
Jest też gównodolski i już chleją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Wojtek dostał w paczce spaniałe klapki boże xD
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Chłopotronic model T-0 Bemben System
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
#kononowicz https://www.youtube.com/watch?v=rQRODQk4RC4 wychodzi na to że konon nie ma palucha możemy odliczać czas do zgonu
Zaloguj się aby komentować
SPONSOR TYTULARNY DZISIEJSZEGO LAJTA OSM KRASNYSTAW - PRODUCENT KEFIRKU BOŻEGO! xD
piękny to był lajt!
#szkolna17 #majorsuchodolski #suchodolski #kononowicz

Zaloguj się aby komentować
szczur już dryni spirol z gwinta XDDD
będzie jazda xD
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować