
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stephen Hickman
#mortadelawkosmosie

Zaloguj się aby komentować
Znów gdzieś posiałem kluczyki do promu...
#podrozekosmiczne #scifi #sciencefiction
art by Phil Booth

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ryan T. Hancock
#mortadelawkosmosie

Zaloguj się aby komentować
Ed Emshwiller
To niewielkie stworzenie obok kosmonauty trochę mi się skojarzyło z "Panem Lodowego Ogrodu" i tą "wróżką", w którą się zamienił sprzęt Drakkainena
#mortadelawkosmosie

Zaloguj się aby komentować
Nieskończenie długie życie dla Ciebie i twoich bliskich!
Przenieś się do Sfery pierwszej i doświadcz nowego wymiaru dylatacji czasu!
Birch Planet - odmiana sfery Dysona otaczająca supermasywną czarną dziurę, gdzie na płaszczyznach położonych bliżej czarnej dziury czas płynie wolniej.
art by Neil Blevins
#podrozekosmiczne #scifi #sciencefiction #futurologia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
TRANSGALAKTYCZNE PORTALE!!
KUP 1 + 1 GRATIS !! DARMOWA DOSTAWA!!
Zamów przyszłość transportu dla swojej planety już dziś.
zadzwoń do naszego konsultanta: 0-700-GALAXY
art by Neil Blevins
#podrozekosmiczne #scifi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pascal Blanche
#mortadelawkosmosie #diuna

@Mortadelajestkluczem Ja za to jestem wielkim fanem pierwszej gry Dune, tej przygodówko-strategicznej. Co 2-3 lata sobie przechodzę(jakby co polecam wersję na CD i tak już jest chyba abandonware). Niezwykły klimacik. Dune 2 na obecne czasy to tylko prosty RTS(choć oczywiście wtedy to było coś świetnego) a jedynka to coś co więcej się nie powtórzyło. No oprócz Lost Eden od tej samej firmy, ale tylko klimat został(i muzyka, ah ta muzyka), ale już zero strategii, przygodówka z tego też żadna, więc niestety ale gameplay dużo gorszy mimo, że powstało po Dune.
Zaloguj się aby komentować
Co prawda już stare, bo z 2018 roku, ale wciąż lubię do tego shorta wracać
https://youtu.be/6bgi5STRe8E?t=1
#mortadelawkosmosie #warhammer40k
Zaloguj się aby komentować