Nie widziałem jeszcze Lando w takim mizernym nastroju. Żeby się w KleKle nie zamienił. #f1

Społeczność
F1
Społeczność dla fanatyków F1

Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
Nie widziałem jeszcze Lando w takim mizernym nastroju. Żeby się w KleKle nie zamienił. #f1
Zaloguj się aby komentować
To był nudny wyścig który stał się ciekawy nie zapomnę go nigdy
#f1
Zaloguj się aby komentować
Aićpanwchuj. Maksiu mnie dziś poważnie zdenerwował #f1
Zaloguj się aby komentować
.................. #f1
Zaloguj się aby komentować
Fasten your belts, Lando is going to get him. #f1
Zaloguj się aby komentować
#f1
KLEKLE xDD
Zaloguj się aby komentować
Coś Lando ma samochód nieprzystosowany do startów. Co raz to słabo. #f1
Zaloguj się aby komentować
Ale Małoszkopy z hymnem pojechali. #f1
Zaloguj się aby komentować
Splendid drive Charles! #f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ się c⁎⁎a z tego Sainza zrobiła w tym Ferrari. Ferrari niszczy ludzi. #f1
Zaloguj się aby komentować
Landooo! #f1
Zaloguj się aby komentować
Co to Ferrari robi z ludzi. Ale to dobrze. Pora zacząć hejtować oskarka, jebanego ogórka. #f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#f1
Pamiętam jak mój stary wściekał się na Schumachera, że ten wszystko wygrywał. I tak kręci się ta karuzela mojego spierdolenia, bo ja wściekam się na Maxa xD
Ale trzeba przyznać, że w końcu stawka zaczyna się zacieśnia i był to świetny wyścig.
Jednak jak popada to są emocja
Zaloguj się aby komentować
Wyścig top.
Jeżyk musi trochę popracować nad cierpliwością
#f1
Zaloguj się aby komentować
No nic, wynik Grande Machina to jednak znaczne pocieszenie. #f1
Zaloguj się aby komentować
Gdyby nie ogór Sierżant mógłby być dublet dla McLarena, a tak... #f1
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa... #f1
Zaloguj się aby komentować